header.jpg

Niech Teresin te książki dostanie!

Utworzono: wtorek, 09, grudzień 2014

k.bibl      "Książki naszych marzeń" to konkurs organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Konkurs umożliwił uczniom wybór książek, o przeczytaniu których marzą. Lista 50 pozycji, które najczęściej były typowane przez uczniów naszej szkoły znajduje się TUTAJ. Koło biblioteczne, działające w naszej szkole przygotowało film, który jest przedmiotem konkursu. Zobacz film 
     W nagraniu wystąpili uczniowie uczęszczający na zajęcia koła: Agata Ziemian, Mateusz Gawor, Ula Żochowska, Asia Pisarkiewicz, Maksymilian Kalwarczyk, Jakub Radziejewski, Bartek Białkowski oraz gościnnie Łucja Majcher i Emilka Komorowska. Dziękujemy :)

    Jeśli nasz film  przekona komisę konkursową, że to właśnie my powinniśmy wygrać, dostaniemy wszystkie książki z listy! (regulamin przewiduje trzech laureatów na poziomie szkoły podstawowej).