header.jpg

Laureaci konkursu fotograficznego

Utworzono: wtorek, 03, marzec 2015

laurea fot

      W powiatowym konkursie fotograficznym aż cztery zdjęcia wykonane przez uczniów z naszej szkoły zostały zauważone i docenione! Jury konkursu „Zaklinajmy… zaczytajmy… jesień” przyznało Marysi Odolczyk z klasy V a pierwsze miejsce, zaś Andżelice Wasilewskiej z klasy VI a trzecie miejsce. Zuzia Paluchowska z klasy VI b oraz Mikołaj Staniak z klasy VI c otrzymali wyróżnienia.

      Sukcesy naszych uczniów bardzo cieszą, zwłaszcza że na konkurs wpłynęło ponad 150 prac z całego powiatu. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia osobie czytającej jesienią. Zdjęcie Marysi przedstawia Weronikę, która czyta książkę nad rzeką. Fotografia została wykonana podczas wyjazdu do Arkadii , w którym uczestniczyli uczniowie należący do koła fotograficznego. Andżelika swoje zdjęcie zrobiła czytającej Zosi podczas jesiennych zajęć w plenerze.

    Nagrody i dyplomy zostały wręczone laureatom 25 lutego 2015r. podczas uroczystego rozwiązania konkursu. Organizatorem przedsięwzięcia jest Biblioteka Pedagogiczna w Sochaczewie, a patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Sochaczew.

   Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów!

tn M. Odolczyk

Fot. Maria Odolczyk Nad rzeką

tn A. Wasilewska

Fot. Andżelika Wasilewska Zaczytana jesień

tn Z. Paluchowska

Fot. Zuzanna Paluchowska Bajkowa lektura

tn M. Staniak

Fot. Mikołaj Staniak Chwile w samotności