header.jpg

Sukces w Powiatowym Konkurskie Języka Angielskiego

Utworzono: poniedziałek, 04, maj 2015

1qa

28 kwietnia 2015 r. sześciu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Zespole Szkół w Sochaczewie.

Rut Kamińska, Mateusz Białobrzeski i Szymon Króliczak z klas trzecich pisali test dla młodszej grupy wiekowej, a Radek Goluch, Basia Zielińska i Wiktor Wawrzynowski zmierzyli się z trudniejszym testem dostosowanym do umiejętności klas starszych.

Oto wyniki:

Mateusz Białobrzeski, kl. IIIb – I miejsce

Szymon Króliczak, kl. IIIc – II miejsce

Radosław Goluch, kl. Vb, - wyróżnienie

Wyniki konkursu dają nam powód do wielkiej satysfakcji i stanowią potwierdzenie wysokich umiejętności językowych naszych uczniów. Gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom, którzy dbają o rozwijanie umiejętności językowych swoich pociech. 

Edyta Wróblewska

nauczyciel jęz. angielskiego

aq1

Rut, Szymon, Radek i Mateusz