header.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Utworzono: środa, 01, lipiec 2015

tn DSC08581

Dnia 26 czerwca  odbyła się uroczystość zakończenia zajęć w roku szkolnym 2014/2015.

Wszystkich obecnych, a wśród nich Pana Wójta Gminy Teresin, powitali uczniowie prowadzący imprezę – Olga Daczko oraz Mikołaj Staniak. Następnie wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas piątych przez absolwentów opuszczających szkolne mury.  Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez Wójta Gminy pana Marka Olechowskiego stypendiów najlepiej uczącym się uczniom w naszej szkole oraz przekazanie nagrody specjalnej Mikołajowi Staniakowi z klasy VI c, który uzyskał najlepszy wynik z ogólnopolskiego sprawdzianu klas szóstych. Dyrektor Szkoły pani Alicja Jachimczyk wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Przewodnicząca Rady Rodziców nagrodziła najlepszą uczennicę w klasach IV-VI – Zuzannę Śmigielską, najaktywniejszego ucznia klas I-III – Piotra Starusa oraz najlepszego sportowca – Mikołaja Staniaka. Podczas zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor Szkoły serdecznie pożegnała psychologa szkolnego i podziękowała za wieloletnią pracę. Pani Dorota Targowska od września nie będzie pracowała w naszej szkole koordynując działalność wolontariatu szkolnego.

Zobacz Galerię Zdjęć