header.jpg

Równaj do najlepszych I semestr 2016/2017

Utworzono: środa, 01, luty 2017

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

I semestr 2016/2017

h4a

4a- średnia klasy 4,34

  1. Natalia Włodarska - śr. 5,18, wz
  2. Ignacy Włodarski - śr. 5,18, bdb
  3. Zuzanna Klata - śr. 5,00, wz
  4. Julia Dudek - śr. 4,91, bdb
  5. Kamil Nowacki - śr. 4,82, bdb

 

h4b

4b- średnia klasy 4,41

  1. Piotr Starus – śr. 5,00, bdb
  2. Wiktoria Bancerek – śr. 4,91, wz
  3. Krzysztof Goluch – śr. 4,91, bdb
  4. Mateusz Kąpiński – śr. 4,82, bdb
  5. Aleksandra Kowalska – śr. 4,82, bdb
  6. Bartosz Makowiecki – śr. 4,82, bdb

 

h4c

4c- średnia klasy 4,58

  1. Aleksandra Markowska – śr. 5,36, wz
  2. Szymon Matuszkiewicz – śr. 5,18, wz
  3. Jakub Gacki – śr. 5,09, wz
  4. Daria Surmak – śr. 5,09, wz
  5. Julia Staniak – śr. 5,09, bdb
  6. Nina Ambroziak – śr. 5,00, bdb
  7. Martyna Kalwarczyk – śr. 5,00, wz
  8. Aleksandra Kowalska – śr. 5,00, bdb
  9. Radosław Kucharski – śr. 5,00, bdb
  10. Daria Niedźwiedzka – śr. 4,91, bdb

 

h5a

5a- średnia klasy 4,37

  1. Mateusz Zagajewski- śr. 5,36, wz
  2. Nadia Ambroziak – śr. 5,18, wz
  3. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 5,09, bdb
  4. Julita Jagodzińska – śr. 5,00, bdb
  5. Gabriel Czółnowski – śr. 4.82, bdb
  6. Filip Dudek- śr. 4,82, bdb

 

h5b

5b- średnia klasy 4,14

  1. Rut Kamińska- śr.5,45, wz
  2. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5,36, bdb
  3. Wiktoria Rogińska- śr. 5,09, bdb
  4. Wiktoria Kornacka- śr.5,09, wz
  5. Mateusz Białobrzeski – śr. 4,82, bdb

 

h5c

5c- średnia klasy 4,08

  1. Maja Chojnacka- śr.5,45, bdb
  2. Szymon Króliczak- śr. 5,27, bdb
  3. Gabriela Trzcińska-śr. 5,27 , wz
  4. Karolina Bogucka - śr.4,82, bdb
  5. Joanna Kołodziejczyk – śr. 4,82, bdb

 

h6a

6a- średnia klasy 4,42

  1. Julia Szmidt- śr.5,73, bdb
  2. Julia Paluchowska- śr. 5,64, bdb
  3. Kamil Sztabert- śr. 5,64 ,bdb
  4. Urszula Żochowska- śr. 5,55, bdb
  5. Patrycja Dmoch- śr. 5,45, wz
  6. Natalia Glińska- śr. 5,45, bdb
  7. Zuzanna Pałuba- śr. 5,45, wz
  8. Dominik Mikołajczyk- śr. 5,27, bdb
  9. Mateusz Matela- śr.5,18, bdb
  10. Aleksandra Bodych- śr. 5,09, wz

 

 

h6b 

6b- średnia klasy 4,20

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,36, wz
  2. Piotr Śliwa – śr. 5,00, bdb
  3. Patrycja Walasik – śr.5,00, bdb
  4. Jan Wyrzykowski - śr. 4,82, bdb

h6c

6c- średnia klasy 4,53

  1. Łucja Majcher – śr.5,73, wz
  2. Katarzyna Kamionka –śr. 5,55, bdb
  3. Joanna Pisarkiewicz –śr. 5,36, bdb
  4. Emilia Komorowska –śr. 5,18, wz
  5. Anna Kulicka – śr. 5,18, wz
  6. Agata Ziemian –śr. 5,18, bdb
  7. Jakub Radziejewski –śr.5,00, bdb
  8. Kacper Selerski – śr. 4,81, bdb

 h6d

6d- średnia klasy 3,87

  1. Natalia Donat śr.5,82, wz
  2. Amelia Klata śr. 5,09, wz
  3. Daria Dudkiewicz śr.5,00 ,wz
  4. Bartłomiej Sudak śr.4,82 ,bdb