Podsumowanie konkursu "Zbuduj formę z telefonem"

Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017

W dniach od 21.04 do 20.05.2017 roku w naszej szkole przeprowadzony został konkurs mający na celu zmotywowanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Do rywalizacji przystąpiło około 40 dziewcząt i chłopców z klas IV-VI. Dzieci miały do wyboru aktywności fizyczne, które można zmierzyć kilometrami tj.: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze itp. W mierzeniu dystansu pomagała specjalna aplikacja na smartfony, która wylicza trasę, spalone kalorie i prędkość. Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii nagrodzone zostały drobnymi upominkami oraz oceną z wychowania fizycznego za podjętą aktywność pozalekcyjną. Rekordzistą szkoły został Kucharski Radosław z klasy IV C, który pokonał łącznie 167 kilometrów i 440 metry.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do podejmowania dalszych wyzwań i wzięcia udziału w kolejnej edycji tego konkursu. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Chłopcy

1        miejsce - Karaś Wiktor                      klasa V A 87 kilometrów 10 metrów

2        miejsce - Bachura Dominik               klasa V A 69 kilometrów 860 metrów

3        miejsce - Bryński Wojciech                klasa V B 56 kilometrów 290 metrów

Klasa VI

Chłopcy

1.miejsce - Wojciechowski Witold          klasa VI C 139 kilometrów 300 metrów

2. miejsce - Grzybek Marcel                   klasa VI C 88 kilometrów 660 metrów