header.jpg

Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi

Utworzono: wtorek, 04, wrzesień 2018

Nauczyciele

Oddziały przedszkolne

  • Renata Kołodziejak – wychowawca klasy 0c
  • Agata Radosz - wychowawca klasy 0b
  • Aneta Walczak - wychowawca klasy 0a

 

Edukacja wczesnoszkolna

  • Anna Bodych - wychowawca klasy 3a
  • Joanna Cempel-Stępień - wychowawca klasy 3d
  • Renata Ćwiklińska - wychowawca klasy 3c
  • Monika Frenkiel - wychowawca klasy 1c
  • Katarzyna Karaś - wychowawca klasy 2b
  • Małgorzata Klata - wychowawca klasy 2c
  • Ewa Krucz-Budzińska - wychowawca klasy 1a
  • Teresa Romanowska - wychowawca klasy 1b
  • Anna Urbanek - wychowawca klasy 1d
  • Małgorzata Urbanek - wychowawca klasy 3b
  • Renata Włodarczyk - wychowawca klasy 2d
  • Barbara Załuska - wychowawca klasy 2a

 

Doradztwo zawodowe

  • Joanna Kornacka

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Marcin Jabłoński

 

Język polski

  • Tomasz Daczko - wychowawca klasy 6b
  • Alicja Jachimczyk - wychowawca klasy 7b
  • Klaudia Kantorska - wychowawca klasy 7a
  • Monika Kucińska - wychowawca klasy 4b
  • Wiesława Milanowska - wychowawca klasy 8a
  • Marzena Pietz - wychowawca klasy 6d
  • Małgorzata Staniaszek - wychowawca klasy 5b

 

Język angielski

  • Małgorzata Koncewicz
  • Marta Mońka
  • Anna Szczepanik
  • Edyta Wróblewska - wychowawca klasy 7c
  • Jolanta Sobczak

 

Język niemiecki

  • Beata Ciszewska

 

Historia

  • Agnieszka Jaworska
  • Monika Kucińska
  • Piotr Szlachetko - wychowawca klasy 6f

 

Wiedza o społeczeństwie

  • Piotr Szlachetko

 

Matematyka

  • Joanna Cudnik - wychowawca klasy 5c
  • Maria Kosińska - wychowawca klasy 6c
  • Grzegorz Krupa
  • Halina Tkaczenko - wychowawca klasy 5d
  • Marzena Wójcik

 

Przyroda

  • Katarzyna Karaś

 

Biologia

  • Joanna Pąk
  • Anna Trela-Skupińska - wychowawca klasy 8b

 

Chemia

  • Anna Trela-Skupińska

 

Fizyka

  • Bożena Bęzel - wychowawca klasy 8c

 

Geografia

  • Hanna Turczyńska
  • Wiesław Topór

 

Technika

  • Bożena Bęzel
  • Joanna Żurawska - wychowawca klasy 4a

 

Informatyka

  • Robert Jędrzejewski - wychowawca klasy 6a
  • Jacek Odolczyk
  • Joanna Żurawska

 

Plastyka

  • Agnieszka Fortuna - wychowawca klasy 5a
  • Robert Jędrzejewski

 

Muzyka

  • Agnieszka Fortuna
  • Robert Jędrzejewski

 

Wychowanie fizyczne

  • Agnieszka Gacka - wychowawca klasy 5e
  • Krystian Krawczyk
  • Sylwia Nowacka - wychowawca klasy 6e
  • Krzysztof Rachoń
  • Maciej Starus

 

Religia

  • o. Sebastian Bielski
  • o. Bartosz Bogucki
  • Ewa Gliwa
  • Renata Kazusek
  • Anna Makowiecka

 

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Agnieszka Jaworska
  • Beata Pożarska
  • Dorota Rachoń

 

Pedagog szkolny

  • Anna Rękawek
  • Renata Strzelec

 

Psycholog szkolny

  • Beata Pożarska

 

Logopeda

  • Hanna Głuchowska

 

Nauczyciele wspomagający

  • Olga Chełchowska
  • Karina Jankowska
  • Karolina Kalbarczyk-Gmurek
  • Kinga Kalinowska
  • Anna Kosińska
  • Karolina Krawczyk
  • Barbara Marczuk-Piotrowska
  • Katarzyna Pastuszko-Mazur
  • Iwona Rosa
  • Agnieszka Smółka-Rychlewska

 

Biblioteka

  • Dorota Rachoń
  • Hanna Turczyńska

 

Świetlica szkolna

  • Beata Pałuba
  • Kamila Zielska

 

 

Pracownicy administracji szkolnej

Sekretarz szkoły:                    Dorota Fabiszak

Główna Księgowa:                   Anna Grzesiuk

Samodzielny referent:             Agnieszka Kopiec

Maszynistka:                         Ilona Kwiatkowska – Szkop

Sekretarka:                           Klaudia Sawicka

Samodzielny referent:             Bogumiła Trzos

 

Pracownicy obsługi

Pomoc nauczyciela:                     Agnieszka Przanowska

Woźne:                                     Mariola Śliwińska

                                               Jolanta Witte 

Sprzątaczki:                              Katarzyna Felczak

                                               Jolanta Jakacka

                                               Beata Markowska

                                               Małgorzata Matejka

                                               Lucyna Rojewska

                                               Wioletta Sawicka

                                               Katarzyna Sitkiewicz

                                               Monika Szwarc

                                               Jagusława Szydłowska

                                               Teresa Wołczyńska

                                               Teresa Zgoda

                                               Elżbieta Zimna

Konserwatorzy:                          Andrzej Szymański

                                               Mirosław Ziąbski