header.jpg

Osiągnięcia uczniów

Utworzono: wtorek, 15, luty 2011

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Konkursy przedmiotowe

Daniel Laskowski

– laureat konkursu informatycznego miniLOGIA 10

- laureat konkursu informatycznego Liga Zadaniowa 03

Piotr Piórkowski  

– laureat konkursu informatycznego miniLOGIA 10

Daniel Daczko

– finalista konkursu informatycznego miniLOGIA 10

 

Osiągnięcia sportowe

klasy IV - VI

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Drużynowym Pływaniu Chłopców

V miejsce w Międzypowiatowym Finale MIMS Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

klasy I – III

Norbert Bajarski

- I miejsce w finale V Grand Prix Teresina w biegach

Maksymilian Kalwarczyk

– II miejsce w finale V Grand Prix Teresina w biegach

- 11 miejsce w XX Biegach Młodych Olimpijczyków

Marcel Grzybek

- III miejsce w finale V Grand Prix Teresina w biegach

 

Osiągnięcia artystyczne

klasy IV - VI

Daniel Daczko  

– Srebrny Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii przemówienie

- Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii przemówienie

Marcin Sękulski

– Złoty Chodaczek w Sochaczewskim Festiwalu Piosenki „Chodaczek 2012” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie

- Srebrny Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii przemówienie

Patrycja Łupińska 

- Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii poezja

Klaudia Dudkiewicz

– laureatka konkursu diecezjalnego „Santo Subito” – Jan Paweł II

Mariusz Szymański

– II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Animowana pocztówka z wakacji”

Wolontariat Szkolny

– nagroda w konkursie literackim organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Klasy 0- III

Zuzanna Śmigielska

– Złoty Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii poezja

- Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii poezja

Olga Daczko

-  Złoty Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii  przemówienie

- Srebrny Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii przemówienie

Jakub Jankowski

- Srebrny Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii  przemówienie

-  Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii  przemówienie

Aleksandra Sobota

- Srebrny Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii  poezja

Barbara Zielińska

– Brązowy Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki w kategorii  przemówienie

- Brązowy Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii  przemówienie

Klasy III c  i 0 e

– Złoty Kopciuch w konkursie towarzyszącym Teresińskim Dniom Retoryki w kategorii pokaz mody

Urszula Żochowska

– Złoty Chodaczek  w Sochaczewskim Festiwalu Piosenki „Chodaczek 2012” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie

- nagroda Talent w VIII Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko” organizowanym przez TOK Teresin

Julia Cieślak

– III miejsce w konkursie plastycznym „Plastek” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie

Jakub Zając

- Nagroda im. Władysława Ślewińskiego w I Sochaczewskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Moja matka"

Gabriela Banaszek

– nagroda w XI w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci „Moja Rodzina”

Klaudia Bogucka

– II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój lekarz rodzinny”

- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Droga do morza” oraz nagroda specjalna ufundowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Michał Łopaciński

– laureat XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego i Multimedialnego „Zamki, pałace, dwory i  dworki w otoczeniu parków”

Łucja Majcher

- nagroda Talent w VIII Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko” organizowanym przez TOK Teresin

Agata Ziemian

- nagroda Talent w VIII Teresińskim Przeglądzie Sztuk Plastycznych „Tygiel” organizowanym przez TOK Teresin

 

Inne konkursy

I miejsce dla szkoły w gminnym etapie konkursu dla szkół podstawowych organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego „Bezpieczna droga do szkoły”