header.jpg

Równaj do najlepszych 2016/2017

Utworzono: środa, 21, czerwiec 2017

Uczniowie wyróżniający się

w nauce i zachowaniu

w roku szkolnym 2016/2017

 

Klasa IV a

  1. Błażej Klepuszewski –śr. 5,36, bdb
  2. Zuzanna Klata- śr. 5,27, wz
  3. Natalia Włodarska - śr. 5,27, wz
  4. Julia Dudek - śr. 5,18, bdb
  5. Weronika Dąbrowska- śr. 4,91, bdb
  6. Ignacy Włodarski - śr. 4,91, bdb
  7. Kamil Nowacki - śr. 4,82, bdb
  8. Maria Turuk- śr. 4,82, bdb

DSC05230

Klasa IV b

  1. Piotr Starus – śr. 5,18, bdb
  2. Wiktoria Bancerek – śr. 5,00, wz
  3. Maciej Białkowski-śr. 4,91, bdb
  4. Krzysztof Goluch – śr. 4,91, bdb
  5. Mateusz Kąpiński – śr. 4,82, bdb
  6. Aleksandra Kowalska – śr. 4,82, bdb
  7. Kinga Woźniak-śr. 4,82, wz

DSC05213

 

Klasa IV c

  1. Jakub Gacki – śr. 5,55, wz
  2. Aleksandra Markowska – śr. 5,55, wz
  3. Radosław Kucharski – śr. 5,45, wz
  4. Szymon Matuszkiewicz – śr. 5,36, wz
  5. Daria Surmak – śr. 5,36, wz
  6. Nina Ambroziak – śr. 5,18, bdb
  7. Jakub Banaszek-śr. 5.09, bdb
  8. Marcelina Kołodziejak- śr.5,09, bdb
  9. Daria Niedźwiedzka – śr. 5,09, wz
  10. Julia Staniak – śr. 5,00, bdb
  11. Martyna Kalwarczyk – śr. 5,00, wz
  12. Aleksandra Kowalska – śr. 5,00, bdb
  13. Iga Kołodziejak-śr. 4,91, bdb
  14. Michał Rutkowski-śr. 4,82, bdb

DSC05235

 

 

Klasa V a

  1. Nadia Ambroziak – śr. 5,45, wz
  2. Mateusz Zagajewski- śr. 5,45, wz
  3. Gabriel Czółnowski – śr. 5,00, bdb
  4. Julita Jagodzińska – śr. 5,00, wz
  5. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 5,00, bdb
  6. Filip Dudek- śr. 4,91, bdb
  7. Oliwia Lipińska-śr. 4,91, bdb

DSC05188

 

 

Klasa V b

  1. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5,55, bdb
  2. Rut Kamińska- śr. 5,45, wz
  3. Wiktoria Kornacka- śr.5,36, wz
  4. Wiktoria Rogińska- śr. 5,36, bdb
  5. Franciszek Ziemian- śr. 4,91
  6. Mateusz Białobrzeski – śr. 4,82, bdb

DSC05217

 

Klasa V c

  1. Maja Chojnacka- śr. 5,64, bdb
  2. Gabriela Trzcińska-śr. 5,09 , bdb
  3. Joanna Kołodziejczyk – śr. 4,90, wz
  4. Karolina Bogucka - śr. 4,82, bdb
  5. Martyna Maciąg-śr. 4,82, wz

DSC05219

 

 

Klasa VI a

  1. Julia Paluchowska- śr. 5,73, wz
  2. Kamil Sztabert- śr. 5,73 ,wz
  3. Urszula Żochowska- śr. 5,64, bdb
  4. Julia Szmidt- śr. 5,55, bdb
  5. Patrycja Dmoch- śr. 5,45, wz
  6. Zuzanna Pałuba- śr. 5,45, wz
  7. Aleksandra Bodych- śr. 5,27, wz
  8. Natalia Glińska- śr. 5,27, bdb
  9. Dominik Mikołajczyk- śr. 5,27, bdb
  10. Mateusz Matela- śr. 5,00, bdb
  11. Julia Matczak- śr.4,91, bdb

DSC05208

 

Klasa VI b

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,64, wz
  2. Patrycja Walasik – śr.5,09, bdb
  3. Piotr Śliwa – śr. 4,91, bdb
  4. Karol Wysocki –śr. 4,91, bdb
  5. Kamil Orlikowski- śr. 4,82, bdb
  6. Martyna Wielogórska-śr. 4,82, wz
  7. Jan Wyrzykowski - śr. 4,82, bdb

DSC051951

 

Klasa VI c

  1. Łucja Majcher – śr. 5,73, bdb
  2. Katarzyna Kamionka –śr. 5,64, bdb
  3. Agata Ziemian –śr. 5,64, bdb
  4. Joanna Pisarkiewicz –śr. 5,45, bdb
  5. Emilia Komorowska –śr. 5,45, wz
  6. Anna Kulicka – śr. 5,09, wz
  7. Jakub Radziejewski –śr. 4,91, wz
  8. Wiktoria Czarnecka-śr. 4,82, bdb
  9. Mikołaj Izak- śr. 4,82, bdb

DSC05198

 

 

Klasa VI d

  1. Natalia Donat -śr.5,82, wz
  2. Weronika Kołodziejak- śr. 5,27, wz
  3. Daria Dudkiewicz -śr. 5,18, wz
  4. Amelia Klata- śr. 5,18, wz
  5. Bartłomiej Sudak -śr. 4,82, bdb
  6. Natalia Zawadzka-śr. 4.82, wz

DSC05190