header.jpg

Równaj do najlepszych - rok szkolny 2017/2018

Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018

Uczniowie wyróżniający się

w nauce i zachowaniu

 rok szkolny 2017/2018

 

Klasa 4a średnia 4,36

tn DSC07322

  1. Michał Dąbrowski- śr.5,00, bdb
  2. Maja Nowakowska- śr. 5,00, bdb
  3. Joanna Zemła- śr. 4,91, wz
  4. Filip Mikołajczyk- śr.4,91, bdb
  5. Mateusz Bednarski- śr. 4,90, bdb
  6. Karolina Markowska- śr. 4,82, wz

Klasa 4b średnia 4,54

tn DSC07327

  1. Martyna Bonat- śr.5,18, wz
  2. Natalia Stawińska - śr. 5,18, bdb
  3. Julia Szafranek –śr.5,18, bdb
  4. Anna Krzysztofik - śr. 4,91, bdb
  5. Zofia Pokropek- śr.4,91, bdb

 

Klasa 4c średnia 4,60

tn DSC07331

  1. Szymon Gliński- śr.5,64, wz
  2. Maria Miazgowska- śr.5,55, wz
  3. Kinga Kowalczyk - śr. 5,45, wz
  4. Alicja Werle– śr.5,36, wz
  5. Łucja Żochowska- śr. 5,36, wz
  6. Samuel Kamiński- śr.5,14
  7. Wiktor Stokłosa - śr. 4,91, bdb
  8. Maciej Kosiorek –śr. 4,91, bdb
  9. Aleksander Klata – śr. 4,82, bdb
  10. Paweł Woźniak- śr. 4,82, bdb
  11. Aleksandra Trzcińska- śr.4,82, wz

 

Klasa 4d średnia 4,67

tn DSC07288

  1. Karol Gadziała–śr.5,45, bdb
  2. Natalia Urzykowska- śr. 5,27, wz
  3. Natalia Bednarz- śr. 5,18, bdb
  4. Julia Sitkiewicz- śr.5,36, bdb
  5. Maja Kamińska- śr. 5,00, bdb
  6. Jakub Kamionka- śr. 5,00, bdb
  7. Kacper Szkop- śr. 5,00, bdb
  8. Dominika Kuźmińska- śr. 5,00, bdb
  9. Wiktoria Babulewicz- śr. 4,91, bdb

 

Klasa 4e średnia 4,45

tn DSC07292

  1. Emilia Szczepaniak –śr.5,45, wz
  2. Rafał Wojciechowski - śr.5,18, wz
  3. Katarzyna Markowska- śr. 5,18, wz
  4. Maja Kuciak- śr. 4,82, wz

 

Klasa 4f średnia 4,56

tn DSC07335

  1. Katarzyna Rosa– śr. 5,55, wz
  2. Julia Zborowska- śr. 5,36 bdb
  3. Hanna Izak- śr. 5,27, wz
  4. Maria Kowalska- śr. 5,18, wz
  5. Aniela Krzyżak - śr. 5,09, bdb
  6. Zuzanna Bońda- śr. 5,09, bdb
  7. Karol Selerski - śr. 4,91, bdb
  8. Piotr Gutkowski - śr. 4,82, bdb
  9. Igor Brzychcyk - śr. 4,82, wz
  10. Mateusz Wiśniewski- śr. 4,82 bdb

 

Klasa 5a średnia 4,27

tn DSC07281

  1. Julia Dudek - śr. 5,09, bdb
  2. Natalia Włodarska - śr. 5,09, wz
  3. Zuzanna Klata- śr. 5,00, wz
  4. Ignacy Włodarski - śr. 5,00, bdb
  5. Kamil Nowacki- śr. 4,91, wz
  6. Weronika Dąbrowska- śr. 4,82, bdb

 

Klasa 5b średnia 4,29

tn DSC07339

  1. Wiktoria Bancerek – śr. 5,09, bdb
  2. Maciej Białkowski- śr. 5,09, bdb
  3. Piotr Starus – śr. 5,00, bdb
  4. Natalia Majewska- śr. 4,91, bdb
  5. Kinga Woźniak- śr. 4,82, bdb

 

Klasa 5c średnia 4,63

tn DSC07342

  1. Aleksandra Markowska – śr. 5,55, wz
  2. Szymon Matuszkiewicz – śr. 5,55, wz
  3. Radosław Kucharski – śr. 5,45, wz
  4. Jakub Gacki – śr. 5,27, wz
  5. Daria Surmak – śr. 5,27, wz
  6. Daria Niedźwiedzka – śr. 5,27, bdb
  7. Nina Ambroziak – śr. 5,18, bdb
  8. Julia Staniak – śr. 5,09, bdb
  9. Aleksandra Kowalska – śr. 5,00, bdb
  10. Martyna Kalwarczyk – śr. 4,91, bdb
  11. Marcelina Kołodziejak- śr. 4,91, bdb
  12. Iga Kołodziejak- śr. 4,82, bdb

 

Klasa 6a średnia 4,41

tn DSC07307

  1. Oliwia Lipińska-śr.5,27, wz
  2. Mateusz Zagajewski- śr. 5,27 wz
  3. Nadia Ambroziak – śr. 5,27, bdb
  4. Gabriel Czółnowski – śr. 5,00, bdb
  5. Julita Jagodzińska – śr. 4,91, wz
  6. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 4,91, bdb

 

Klasa 6b średnia 4,30

tn DSC07302

  1. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5,55, wz
  2. Wiktoria Kornacka- śr.5,45, wz
  3. Wiktoria Rogińska- śr. 5,36, bdb
  4. Mateusz Białobrzeski – śr. 5,09, bdb
  5. Katarzyna Kulk- śr.5,00, bdb
  6. Julia Pawłowska- śr. 4,91. bdb

 

Klasa 6c średnia 4,01

tn DSC07309

  1. Maja Chojnacka- śr. 5,27, bdb
  2. Szymon Króliczak- śr. 5,27, bdb
  3. Karolina Bogucka- śr.4,91, bdb
  4. Gabriela Trzcińska- śr. 4,91, bdb
  5. Joanna Kołodziejczyk – śr. 4,82, bdb
  6. Paulina Piłowska- śr. 4,82, wz

 

 

Klasa 7a średnia 4,19

tn DSC07316

  1. Kamil Sztabert- śr. 5,86 ,wz
  2. Julia Paluchowska – śr. 5,71, wz
  3. Urszula Żochowska- śr. 5,29, wz
  4. Zuzanna Pałuba- śr. 5.14, wz
  5. Julia Szmidt- śr. 5,14, bdb
  6. Patrycja Dmoch- śr. 4,86, bdb
  7. Natalia Glińska – śr. 4,86, bdb
  8. Dominik Mikołajczyk – śr. 4,86, bdb
  9. Mateusz Matela – śr. 4,79, bdb

 

 

Klasa 7b średnia 3,79

tn DSC07319

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,14 wz

 

 

Klasa 7c średnia 4,16

tn DSC07311

  1. Emilia Komorowska –śr. 5,14, wz
  2. Agata Ziemian- śr. 5,07
  3. Katarzyna Kamionka –śr. 4,93, bdb

 

Klasa 7d średnia 3,94

tn DSC07524

  1. Daria Dudkiewicz - śr.5,07, wz