header.jpg

Równaj do najlepszych I semestr 2017/2018

Utworzono: środa, 21, luty 2018

Uczniowie wyróżniający się

w nauce i zachowaniu

 I sem. rok szkolny 2017/2018

Klasa 4a średnia 4,43

  1. Michał Dąbrowski- śr.5,18, bdb
  2. Mateusz Bednarski- śr. 5.00, bdb
  3. Maja Nowakowska- śr. 5,00, bdb
  4. Joanna Zemła- śr. 4,91, wz
  5. Karolina Markowska- śr. 4,82, bdb
  6. Filip Mikołajczyk- śr.4,82, bdb

tn 4a78

 

Klasa 4b średnia 4,58

  1. Julia Szafranek –śr.5,18, bdb
  2. Martyna Bonat- śr.5,09, wz
  3. Natalia Stawińska - śr. 5,09, bdb
  4. Anna Krzysztofik - śr. 5,00, bdb
  5. Zofia Pokropek- śr.4,82, wz

tn 4b78

 

 

Klasa 4c średnia 4,57

  1. Alicja Werle– śr.5,45, wz
  2. Szymon Gliński- śr.5,27, wz
  3. Łucja Żochowska- śr. 5,27, wz
  4. Kinga Kowalczyk - śr. 5,18, wz
  5. Maria Miazgowska- śr.5,18, bdb
  6. Wiktor Stokłosa - śr. 4,91, bdb
  7. Aleksander Klata – śr. 4,82, bdb
  8. Ada Przybyłowska- śr. 4,82, bdb
  9. Aleksandra Trzcińska- śr.4,82, bdb

tn 4c78

 

 

Klasa 4d średnia 4,52

  1. Karol Gadziała–śr.5,18, bdb
  2. Julia Sitkiewicz- śr.5,00, bdb
  3. Natalia Bednarz- śr. 4,91, wz
  4. Maja Kamińska- śr.4,91, wz
  5. Jakub Kamionka- śr. 4,91, bdb
  6. Kacper Szkop- śr. 4,82, bdb
  7. Natalia Urzykowska- śr. 4,82, wz

tn 4d78

Klasa 4e średnia 4,42

  1. Emilia Szczepaniak –śr.5,36, wz
  2. Rafał Wojciechowski - śr.5,09, bdb
  3. Katarzyna Markowska- śr. 4,82, wz

tn 4e78

 

 

Klasa 4f średnia 5,31

  1. Katarzyna Rosa–śr.5,45, wz
  2. Maria Kowalska- śr.5,18, wz
  3. Hanna Izak- śr. 5,09, wz
  4. Aniela Krzyżak - śr. 5,09, bdb
  5. Zuzanna Bońda- śr.5,00, bdb
  6. Karol Selerski - śr. 5,00, bdb
  7. Piotr Gutkowski - śr. 5,00, bdb
  8. Igor Brzychcyk - śr.4,82, bdb
  9. Piotr Stępień- śr.4,82, bdb

 tn 4f78

 

Klasa 5a średnia 4,21

  1. Julia Dudek - śr. 5,09, wz
  2. Natalia Włodarska - śr. 5,09, wz
  3. Zuzanna Klata- śr.5,00, wz
  4. Maria Turuk- śr.4,91, wz
  5. Ignacy Włodarski - śr. 4,91, bdb

tn 5a78

 

Klasa 5b średnia 4,30

  1. Piotr Starus – śr. 5,00, bdb
  2. Wiktoria Bancerek – śr. 4,91, wz

tn 5b78

 

 

Klasa 5c średnia 4,56

  1. Aleksandra Markowska – śr. 5,55, wz
  2. Jakub Gacki – śr. 5,36, wz
  3. Radosław Kucharski – śr. 5,36, bdb
  4. Daria Surmak – śr. 5,36, wz
  5. Daria Niedźwiedzka – śr. 5,18, bdb
  6. Aleksandra Kowalska – śr. 5,09, bdb
  7. Szymon Matuszkiewicz – śr. 5,09, wz
  8. Martyna Kalwarczyk – śr. 5,00, wz
  9. Julia Staniak – śr. 5,00, bdb
  10. Nina Ambroziak – śr. 4,91, bdb
  11. Izabela Kowalska- śr. 4,82, bdb

tn 5c78

Klasa 6a średnia 4,27

  1. Mateusz Zagajewski- śr. 5,36 wz
  2. Gabriel Czółnowski – śr. 5,10, bdb
  3. Nadia Ambroziak – śr. 5,09, bdb
  4. Julita Jagodzińska – śr. 5,09, wz
  5. Oliwia Lipińska-śr. 5,18, bdb
  6. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 4,91, bdb

tn 6a78

 

 

 

Klasa 6b średnia 4,15

  1. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5,45, bdb
  2. Wiktoria Kornacka- śr.5,27, wz
  3. Mateusz Białobrzeski – śr. 5,00, bdb
  4. Wiktoria Rogińska- śr. 5,00, bdb
  5. Katarzyna Kulik- śr.4,82, bdb

tn 6b78

 

Klasa 6c średnia 3,82

  1. Maja Chojnacka- śr.5,09, bdb
  2. Joanna Kołodziejczyk – śr. 4,82, bdb

 tn 6c78

 

 

 

Klasa 7a średnia 4,14

  1. Kamil Sztabert- śr. 5,38 ,wz
  2. Urszula Żochowska- śr. 5,29, wz
  3. Julia Paluchowska- śr. 5,21 wz
  4. Julia Szmidt- śr.5,07, bdb
  5. Zuzanna Pałuba- śr. 4.93, wz
  6. Patrycja Dmoch- śr. 4,79, bdb
  7. Mateusz Matela- śr.4,79, bdb

IMG 20180221 133539 011

 

 

Klasa 7b średnia 3,75

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,00 wz

IMG 20180221 133523 011

 

 

Klasa 7c średnia 4,03

  1. Katarzyna Kamionka –śr. 4,86, bdb
  2. Emilia Komorowska –śr. 4,93, wz

IMG 20180221 133603 011

 

 

Klasa 7d średnia 3,80

  1. Daria Dudkiewicz -śr.4,86, wz

IMG 20180221 133610 01