header.jpg

Równaj do najlepszych 2010/2011 II sem

Utworzono: piątek, 17, czerwiec 2011

Rok szkolny 2010/2011

 II semestr

 Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

 

Klasa 4 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Orlikowska Magda 

4,82

 bardzo dobre

 2. 

Skrok Natalia

 4,82 

 bardzo dobre

3.

Stępień Marek

4,82

 wzorowe 

4.

Śmigielski Jakub

5,2

 bardzo dobre

IV_a

  

 

 

Klasa 4 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Maciejewski Mateusz

5,09

wzorowe

2.

Pąk Przemysław

5,09

wzorowe

3.

Świerżewska Joanna

4,91

wzorowe

 

 IV_b 

 

Klasa 4 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

 1.

Hrynkiewicz Przemysław

 4,82 

bardzo dobre

2.

Majcher Antoni

5,27

bardzo dobre

3.

Mechecki Antoni

5,64

wzorowe

4.

Okurowska Katarzyna

4,91

wzorowe

 5.

Żochowski Paweł

5,27

wzorowe

 IV_c 

 

 

Klasa 5 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

 1.

Abramczyk Bartłomiej

4,8 

bardzo dobre

2.

Chmielewska Maria

5,2

wzorowe

3. 

 Kacprzak Marta

4,8

bardzo dobre

4.

 Konik Justyna

4,8 

bardzo dobre

 

V_a 

Klasa 5 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

 1.

Dudkiewicz Klaudia

5,0 

 bardzo dobre

2.

Link Artur

4,9

bardzo dobre

3.

Łupińska Patrycja

5,3

bardzo dobre

4.

Olechowska Magdalena

5,2

wzorowe

5.

Piórkowska Kinga

5,0

bardzo dobre

6.

Piórkowski Piotr

 4,9 

bardzo dobre

7.

Połeć Paulina

5,0

wzorowe

8.

Rosa Paulina

4,9

bardzo dobre

 9.

Włodarczyk Juliusz

 5,1

 bardzo dobre

 

V_b 

Klasa 5 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Ciesielski Grzegorz

4,9

bardzo dobre

2.

Daczko Daniel

5,3

wzorowe

3.

Getka Szymon

5,1

bardzo dobre

 4.

Laskowski Daniel

 5,67

 wzorowe

 5.

Sękulski Marcin

5,5

 wzorowe

 6. 

Sobczak Klaudia

 4,9 

 bardzo dobre

7.

Zdanikowska Wiktoria

 5,0 

 bardzo dobre

 V_c

 

Klasa 6 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Dzikowska Patrycja

5,36

wzorowe

2.

Sobotka Anita

5,45

wzorowe

3.

Uchman Beata

5,27

bardzo dobre

 VI_a

 

Klasa 6 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Czajewska Anita

4,9

wzorowe

2.

Oszkiel Łukasz

4,9 

 wzorowe

3.

Sadowski Mateusz

 5,09

bardzo dobre

4. 

Sosnowska Dominika

5,0

 bardzo dobre

5. 

Żurawska Aleksandra

 5,54

wzorowe 

 

VI_b 

Klasa 6 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

 1.

Andryszczyk Julian

 5,18 

 bardzo dobre

 2.

Bielska Aleksandra

 5,09 

 wzorowe

 3. 

Gawor Justyna

5,09

 wzorowe

 4. 

Kwiatkowska Agata

5,0

 wzorowe

5.

Lament Weronika

5,54

wzorowe

6.

Rogozińska Klaudia

5,36

wzorowe

 VI_c 

 

Klasa 6 d

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Ciarka Sylwia

5,63

wzorowe

2.

Bolimowska Olga

5,18

      wzorowe

3.

Maciejewski Hubert             

4,9 

   bardzo dobre

4.

Skrok Tomasz

5,18

   bardzo dobre

 5.

Więckowski Cezary

5,0 

     wzorowe

5.

Zielińska Małgorzata

5,09

    bardzo dobre

  VI_d