header.jpg

Równaj do najlepszych II sem. 2014/2015

Utworzono: czwartek, 25, czerwiec 2015

Rok szkolny 2014/2015  II semestr

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

                                          Klasa 4 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Julia Szmidt

5,64

bardzo dobre

2.

Natalia Glińska

5,55

wzorowe

3.

Kamil Sztabert

5,45

wzorowe

4.

Julia Paluchowska

5,45

wzorowe

5.

Urszula Żochowska

5,45

wzorowe

5.

Patrycja Dmoch

5,36

wzorowe

6.

Zuzanna Pałuba

5,36

wzorowe

7.

Mateusz Matela

5,18

bardzo dobre

8.

Dominik Mikołajczyk

5,18

bardzo dobre

9.

Julia Matczak

5,09

bardzo dobre

10.

Aleksandra Bodych

5,00

bardzo dobre

 

tn4a1 

                                            Klasa 4 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Norbert Bajurski

5,45

wzorowe

2.

Piotr Śliwa

5,09

bardzo dobre

3.

Jan Wyrzykowski

5,00

bardzo dobre

4.

Martyna Wielogórska

4,82

wzorowe

5.

Karol Wysocki

4,82

bardzo dobre

 

tn4b1 

                                            Klasa 4 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Łucja Majcher

5,64

wzorowe

2.

Agata Ziemian

5,45

bardzo dobre

3.

Joanna Pisarkiewicz

5,36

wzorowe

4.

Katarzyna Kamionka

5,18

bardzo dobre

5.

Kacper Selerski

5,18

bardzo dobre

6.

Mikołaj Izak

5,00

bardzo dobre

7.

Jakub Radziejewski

4,91

bardzo dobre

8.

Emilia Komorowska

4,82

wzorowe

9.

Anna Kulicka

4,82

wzorowe

tn4c1 

 

                                         Klasa 4 d

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Natalia Donat

5,81

wzorowe

2.

Amelia Klata

5,18

wzorowe

3.

Bartłomiej Sudak

5,18

wzorowe

4.

Łukasz Włudarczyk

5,09

bardzo dobre

5.

Daria Dutkiewicz

5,00

wzorowe

6.

Karolina Zdanowska

4,90

bardzo dobre

tn4d1

                                   Klasa 5 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Igor Bonat

5,18

bardzo dobre

2.

Maciej Balcerak

5,09

bardzo dobre

3.

Maria Odolczyk

5,00

bardzo dobre

4.

Mateusz Wróblewski

4,91

bardzo dobre

5.

Weronika Ferszter

4,82

bardzo dobre

tn5a1

                                        Klasa 5 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Zuzanna Śmigielska

5,55

wzorowe

2.

Radosław Goluch

5,45

wzorowe

3.

Aleksandra Sobota

5,45

bardzo dobre

4.

Barbara Banaszek

5,35

bardzo dobre

5.

Bartłomiej Białkowski

5,35

bardzo dobre

6.

Magdalena Krzysztofik

5,35

wzorowe

7.

Maria Walczak

5,18

bardzo dobre

8.

Olga Hańderek

4,91

bardzo dobre

tn5b1

Klasa 5 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Zofia Majcher

5,64

wzorowe

2.

Małgorzata Kaczmarek

5,55

wzorowe

3.

Piotr Kłonowski

5,45

bardzo dobre

4.

Mateusz Włudarczyk

5,45

bardzo dobre

5.

Jakub Woźniak

5,45

bardzo dobre

6.

Patrycja Mezińska

5,36

wzorowe

7.

Konrad Szymański

5,36

wzorowe

8.

Mikołaj Bakalarski

5,27

wzorowe

9.

Szymon Stokłosa

5,00

bardzo dobre  

10.

Maja Kołodziejak

4,91

wzorowe

tn5c1

Klasa 6 a

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Aleksandra Lesińska

5,45

wzorowe

2.

Jakub Florczak 

5,27

wzorowe  

3.

Julia Brodowska 

5,00

wzorowe

4.

Krystian Zając

5,00

bardzo dobre

5.

Szymon Bartosik

4,91

wzorowe

tn6a1

Klasa 6 b

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Olga Daczko

5,45

wzorowe

2.

Oliwia Radkowska

5,27

wzorowe

3.

Małgorzata Gawor

5,18

wzorowe

4.

Natalia Łączna

5,09

bardzo dobre

5.

Zuzanna Paluchowska

4,91

bardzo dobre

6.

Patryk Zdanowski

4,91

wzorowe

7.

Katarzyna Przybysz

4,82

bardzo dobre

tn6b1

Klasa 6 c

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Mikołaj Staniak

5,64

wzorowe

2.

Zofia Haber

5,45

wzorowe

3.

Barbara Zielińska

5,36

bardzo dobre

4.

Weronika Skrzek

5,00

wzorowe

5.

Klaudia Woźniak

4,91

wzorowe

6.

Jakub Jankowski

4,90

bardzo dobre

tn6c1