header.jpg

Równaj do najlepszych I semestr 2015/16

Utworzono: czwartek, 28, styczeń 2016

Rok szkolny 2015/2016  I semestr

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

Klasa 4a

Średnia ocen w klasie 4,36

  1. Mateusz Zagajewski- śr. 4,91, wz
  2. Filip Dudek- śr. 4,82, wz
  3. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 4,82, wz

tn 04a

**************************************************

Klasa 4b

Średnia ocen w klasie 4,26

  1. Rut Kamińska- śr.5,45, wz
  2. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5, 36, wz
  3. Wiktoria Kornacka- śr. 4,91, wz
  4. Wiktoria Rogińska- śr. 4,82, wz

tn 04b

**************************************************

Klasa 4c

Średnia ocen w klasie 4,19

  1. Maja Chojnacka- śr.5,45, bdb
  2. Szymon Króliczak- śr. 5,27, bdb
  3. Gabriela Trzcińska-śr. 5,00 , wz
  4. Maciej Grosiak- śr. 4,91, bdb

tn 04c

**************************************************

Klasa 5a

Średnia ocen w klasie 4,26

  1. Urszula Żochowska- śr. 5,55, wz
  2. Julia Paluchowska- śr. 5,45, bdb
  3. Kamil Sztabert- śr. 5,45 ,wz
  4. Julia Szmidt- śr.5,36, bdb
  5. Natalia Glińska- śr. 5,27, wz
  6. Zuzanna Pałuba- śr. 5,18, bdb
  7. Dominik Mikołajczyk- śr. 5,09, bdb
  8. Patrycja Dmoch- śr. 5,09, wz
  9. Aleksandra Bodych- śr. 4,91, bdb
  10. Mateusz Matela- śr.4,82, bdb

tn 05a

 **************************************************

Klasa 5b

Średnia ocen w klasie 4,15

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,55, wz
  2. Piotr Śliwa – śr. 5,18, bdb
  3. Robert Bargieł- śr. 4,91, bdb
  4. Jan Wyrzykowski - śr. 4,91, bdb
  5. Wysocki Karol- śr. 4,82 bdb

tn 05b

**************************************************

Klasa 5c

Średnia ocen w klasie 4,53

  1. Łucja Majcher – śr.5,63, wz
  2. Katarzyna Kamionka –śr. 5,36, bdb
  3. Joanna Pisarkiewicz –śr. 5,18, wz
  4. Agata Ziemian -śr.5,09, bdb
  5. Emilia Komorowska –śr. 4,91, wz
  6. Jakub Radziejewski –śr.4,81, bdb

tn 05c

 **************************************************

Klasa 5d

Średnia ocen w klasie 4,07

  1. Natalia Donat śr.5,82, wz
  2. Amelia Klata śr. 5,18, wz
  3. Daria Dutkiewicz śr.5,00 ,bdb
  4. Bartłomiej Sudak śr.5,00 ,wz
  5. Łukasz Włudarczyk śr.4,82, bdb

tn 05d

 **************************************************

Klasa 6a

Średnia ocen w klasie 4,00

  1. Maciej Balcerak –śr. 4,91, wz
  2. Igor Bonat -śr. 4,91, bdb
  3. Mateusz Wróblewski-śr.4,82, bdb

tn 06a **************************************************

Klasa 6b

Średnia ocen w klasie 4,42

  1. Radosław Goluch śr. 5,45, wz
  2. Zuzanna Śmigielska śr. 5,27, wz
  3. Aleksandra Sobota śr. 5,27, bdb
  4. Magdalena Krzysztofik śr. 5,09, wz
  5. Barbara Banaszek śr. 4,91 ,bdb
  6. Maria Walczak śr. 4,82, bdb
  7. Olga Hańderek śr. 4,82, bdb

tn 06b

**************************************************

Klasa 6c

Średnia ocen w klasie 4,63

  1. Zofia Majcher, śr. 5,54, wz
  2. Piotr Kłonowski, śr.5,36, bdb
  3. Jakub Woźniak, śr. 5,36, bdb
  4. Małgorzata Kaczmarek śr.5,27, wz
  5. Filip Kacprzak śr. 5,18, bdb
  6. Mateusz Włudarczyk śr.5,18, bdb
  7. Patrycja Mezińska, śr. 5,11, wz
  8. Szymon Stokłosa, śr. 5,09, wz
  9. Konrad Szymański, śr. 5,09, wz
  10. Mikołaj Bakalarski, śr. 5,00, wz

tn 06c