header.jpg

Równaj do najlepszych II semestr 2015/2016

Utworzono: środa, 22, czerwiec 2016

Rok szkolny 2015/2016  II semestr

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

 

4a- średnia klasy 4,44

  1. Mateusz Zagajewski- śr. 5,45, wz
  2. Filip Dudek- śr. 4,82, wz
  3. Bartłomiej Jarzębowski- śr. 4,82, wz
  4. Julita Jagodzińska – śr. 4,82, bdb
  5. Gabriel Czółnowski – śr. 4.82, bdb

tn 4 aa

 

4b- średnia klasy 4,38

  1. Rut Kamińska- śr.5,64, wz
  2. Mikołaj Wierzbicki- śr. 5,45, wz
  3. Wiktoria Rogińska- śr. 5,27, bdb
  4. Wiktoria Kornacka- śr.5,09, wz
  5. Mateusz Białobrzeski – śr. 4,82, bdb
  6. Wiktoria Kuźmińska – śr. 4,82, bdb

tn 4 ba

 

 

4c- średnia klasy 4,15

  1. Maja Chojnacka- śr.5,73, bdb
  2. Szymon Króliczak- śr. 5,45, bdb
  3. Gabriela Trzcińska-śr. 5,36 , wz
  4. Karolina Bogucka - śr.5,00, bdb
  5. Sylwia Gawryszewska – śr. 4,91, bdb
  6. Paulina Piłowska – śr. 4,91, wz
  7. Maciej Grosiak- śr. 4,91, bdb
  8. Natalia Gładysz – śr. 4,82, bdb

tn 4 ca

 

 

 

5a- średnia klasy 4,37

  1. Natalia Glińska- śr. 5,64, wz
  2. Julia Szmidt- śr.5,64, wz
  3. Kamil Sztabert- śr. 5,464 ,wz
  4. Zuzanna Pałuba- śr. 5,55, wz
  5. Urszula Żochowska- śr. 5,55, wz
  6. Patrycja Dmoch- śr. 5,45, wz
  7. Julia Paluchowska- śr. 5,45, wz
  8. Aleksandra Bodych- śr. 5,18, wz
  9. Dominik Mikołajczyk- śr. 5,18, bdb
  10. Julia Matczak – śr. 5,09, bdb
  11. Mateusz Matela- śr.5,00, bdb

tn 5 aa

 

 

5b- średnia klasy 4,30

  1. Norbert Bajurski - śr. 5,55, bdb
  2. Piotr Śliwa – śr. 5,09, bdb
  3. Robert Bargieł- śr. 5,00, bdb
  4. Patrycja Walasik – śr.5,00, bdb
  5. Martyna Wielogórska- śr. 4,82, wz
  6. Jan Wyrzykowski - śr. 4,82, bdb
  7. Wysocki Karol- śr. 4,82 bdb

tn 5 ba

 

 

5c- średnia klasy 4,61

  1. Łucja Majcher – śr.5,72, wz
  2. Katarzyna Kamionka –śr. 5,54, bdb
  3. Joanna Pisarkiewicz –śr. 5,36, wz
  4. Emilia Komorowska –śr. 5,18, wz
  5. Mikołaj Izak- śr.5,18, bdb
  6. Anna Kulicka – śr. 5,09, wz
  7. Agata Ziemian –śr. 5,09, bdb
  8. Mateusz Gawor – śr. 5.00, bdb
  9. Maksymilian Kalwarczyk - śr. 4,81, bdb
  10. Jakub Radziejewski –śr.4,81, bdb
  11. Kacper Selerski – śr. 4,81, bdb

tn 5 ca

 

5d- średnia klasy 4,21

  1. Natalia Donat śr.5,91, wz
  2. Amelia Klata śr. 5,54, wz
  3. Daria Dudkiewicz śr.5,18 ,wz
  4. Bartłomiej Sudak śr.5,18 ,bdb
  5. Łukasz Włudarczyk śr.4,90, bdb
  6. Natalia Zawadzka śr. 4,90, wz

tn 5 da

 

 

6a- średnia klasy 4,17

  1. Igor Bonat -śr. 5,18, bdb
  2. Maciej Balcerak –śr. 5,09, wz
  3. Gabriela Bartosiak – śr. 4.91, wz
  4. Maria Odolczyk- śr. 4,91
  5. Aleksandra Świś – śr.4,91, wz
  6. Mateusz Wróblewski-śr.4,91, wz
  7. Weronika Ferszter – śr.4,82, bdb

tn 6 aa

 

 

6b- średnia klasy 4,41

  1. Radosław Goluch -śr. 5,45, wz
  2. Aleksandra Sobota -śr. 5,36, bdb
  3. Zuzanna Śmigielska -śr. 5,27, wz
  4. Magdalena Krzysztofik śr. 5,27, bdb
  5. Bartłomiej Białkowski – 5,18, bdb
  6. Maria Walczak śr. -5,18, bdb
  7. Barbara Banaszek -śr. 5,09 ,bdb
  8. Inga Andryszczyk – śr. 5,00, bdb
  9. Olga Hańderek śr.- 4,91, bdb
  1. tn 6 ba

 

 

6c- średnia klasy 4,67

  1. Zofia Majcher, -śr. 5,64, wz
  2. Piotr Kłonowski, -śr.5,55, wz
  3. Konrad Szymański, -śr. 5,45, wz
  4. Jakub Woźniak, -śr. 5,45, bdb
  5. Mikołaj Bakalarski, -śr. 5,27, wz
  6. Małgorzata Kaczmarek -śr.5,27, wz
  7. Patrycja Mezińska, -śr. 5,27, wz
  8. Mateusz Włudarczyk -śr.5,18, bdb
  9. Szymon Stokłosa, -śr. 4,91, wz
  10. Maja Kołodziejak – śr. 4,82, wz

tn 6 ca