Sukces lekkoatletek i lekkoatletów z klas 5,6 w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
Dnia 15.05.2026r. drużyna dziewcząt i chłopców z klas 5 i 6 Szkoły Podstawowej im. Św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie wystartowała w zawodach lekkoatletycznych.
Sukces Marceliny na jubileuszowym finale „You Can Sing”!
16 maja odbył się jubileuszowy finał X Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „You Can Sing”. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne emocji, pasji i muzycznych wzruszeń.
Czytaj więcej: Sukces Marceliny na jubileuszowym finale „You Can Sing”!
PODSUMOWANIE AKCJI GÓRA GROSZA
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję Towarzystwa Nasz Dom „Góra Grosza”. Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazywaliśmy środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.
Nasi piłkarze Mistrzami Powiatu! Dominacja na boisku
Z ogromną radością informujemy o wielkim sukcesie naszej reprezentacji w Powiatowych Igrzyskach w Piłce Nożnej Chłopców. Nasi zawodnicy nie dali szans rywalom, pewnie sięgając po złote medale i tytuł mistrzowski!
Czytaj więcej: Nasi piłkarze Mistrzami Powiatu! Dominacja na boisku
Wyniki konkursu plastycznego "Maksio na murze"
Z radością ogłaszamy wyniki wyjątkowego konkursu plastycznego „Maksio na murze”, który został zorganizowany w ramach obchodów jubileuszu naszej szkoły. Przedmiotem rywalizacji było zaprojektowanie muralu przedstawiającego św. Maksymiliana Kolbego.
Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego "Maksio na murze"
Gra terenowa w Niepokalanowie- odwiedzamy muzeum i OSP!
5 maja uczniowie klas 3a, 3b, 3c oraz 2a wzięli udział w wyjątkowej grze terenowej na terenie Niepokalanowa. Wydarzenie miało na celu nie tylko integrację i aktywne spędzenie czasu, ale przede wszystkim upamiętnienie –Jubileuszu 70-lecia powstania szkoły podstawowej oraz 30-lecia nadania jej imienia św. Maksymiliana Kolbego.
Czytaj więcej: Gra terenowa w Niepokalanowie- odwiedzamy muzeum i OSP!

