Szkoła w lesie? Tak!
W ramach projektu edukacji outdorowej „Las i jego tajemnice” uczniowie klasy II B i III A po raz kolejny w tym roku szkolnym poznawali środowisko leśne, uczestnicząc w zajęciach w Kampinoskim Parku Narodowym. Nauka poza murami szkoły, w naturalnym środowisku przyniosła wiele korzyści. Był czas na integrację, zabawy, ale i porcję solidnej wiedzy o przyrodzie parku i życiu puszczańskich osadników. Znaleźliśmy również czas na odwiedzenie cmentarza żołnierzy polskich poległych w czasie II wojny światowej.
Majowe wojaże
20 i 21 maja klasy 8b, 8a, 7c i 6d miały okazję pojechać na wycieczkę, by zwiedzać Wieliczkę i Kraków.
W KRAINIE TYSIĄCA JEZIOR – WYCIECZKA KLAS SIÓDMYCH NA WARMIĘ I MAZURY
W dniach od 8 do 10 maja klasy 7a i 7b pod opieką swoich wychowawców przebywały na wycieczce turystyczno-krajoznawczej po Warmii i Mazurach. Region ten to prawdziwie zaskakujące miejsce na mapie Polski i to nie tylko pod względem zapierających dech w piersiach krajobrazów.
Czytaj więcej: W KRAINIE TYSIĄCA JEZIOR – WYCIECZKA KLAS SIÓDMYCH NA WARMIĘ I MAZURY

