header.jpg

Turniej Mini Piłki Ręcznej

Utworzono: piątek, 18, marzec 2016

          DSC00312

   Dnia 27 stycznia 2016 r. w Hali Sportowej w Teresinie odbył się międzypowiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Teresinie.

           DSC00314

     Dziewczęta rywalizowały z SP Iłów, SP Stare Babice i SP Jaktorów. Mimo, że dziewczęta nie zdołały wygrać żadnego meczu to doświadczenie i wyciągnięte wnioski na pewno zaprocentują w rywalizacji powiatowej. Skład dziewcząt z Teresina: Mróz Nina, Dąbrowska Liwia, Oszkiel Milena, Bartosiak Gabriela, Kaczmarek Małgorzata, Walasik Patrycja, Piwowarska Natalia, Zdanowska Karolina, Andryszczyk Inga, Ziemkiewicz Zuzanna, Gołąb Zuzanna, Majcher Zofia.

    Udział w rywalizacji chłopców potwierdziły drużyny z Babic Starych, Podkowy Leśnej, Michałowic, Iłowa, Jaktorowa no i Teresina. Chłopcy w składzie: AloyanVanik, Wysocki Mateusz, Woźniak Jakub, Bońda Szymon, Białkowski Bartłomiej, Paradowski Damian, Bembenista Konrad, Kacprzak Filip, Włudarczyk Mateusz, Wiśniewski Adam, Wyrzykowski Jan, Mikołajczyk Dominik, Orlikowski Kamil, Matejko Patryk, Śliwa Piotr ulegli jedynie szkole podstawowej z Michałowic 12:11 po dogrywce (w regulaminowym czasie był remis). Wicemistrzostwo to dobry prognostyk przed zbliżającymi się zawodami powiatowymi i międzypowiatowymi, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Aloyan Vanik.