header.jpg

Na rockowo w I dzień wiosny

Utworzono: wtorek, 12, kwiecień 2016

asw

21 marca 2016 roku śpiewająca grupa naszych uczniów wzięła udział w II edycji powiatowego konkursu piosenki „W rytmie rocka” zorganizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie.

W tym roku zakres repertuaru obejmował lata 80 i 90, czyli okres rozkwitu muzyki rockowej w Polsce i za granicą. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Sobota w piosence „Mój jest ten kawałek podłogi”, którą wyśpiewała I miejsce w kategorii solistów. III miejsce w tej samej kategorii zdobyła Zuzanna Gołąb z piosenką „Krakowski spleen”. Natomiast zespołowo nagrody dla naszej szkoły zdobyli: duet Mateusz Gawor i Filip Kacprzak – II miejsce z hitem „Chłopaki nie płaczą” oraz wyróżnienie kwartet wokalny uczennic klas 4: Kinga Bodych, Maja Chojnacka, Sylwia Gawryszewska i Wiktoria Kornacka w piosence Edyty Bartosiewicz „Zegar”. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.