header.jpg

Styczniowe kolędowanie

Utworzono: piątek, 17, luty 2017

IMG 3603

Święta już dawno za nami, ale to nie przeszkadzało uzdolnionym wokalnie uczniom naszej szkoły prezentować swoje umiejętności w repertuarze kolędowym na festiwalach i konkursach organizowanych w powiecie.

 

18.01 chór „Bemolki” wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Szymanowie, gdzie w kategorii zespołowej zajął 3 miejsce, a soliści Wiktoria Kornacka i Kinga Bodych również indywidualnie wyśpiewały naszej szkole 3 nagrodę.

IMG 20170118 112525

Dzień później tj. 19.01 pojechaliśmy do Sochaczewa na I Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. W kategorii soliści zaprezentowali się Urszula Żochowska i Mateusz Gawor natomiast zespołowo wystąpili: duet Łucja Majcher i Urszula Żochowska, które zdobyły 2 miejsce oraz zespół w składzie: Wiktoria Kornacka, Maja Chojnacka, Kinga Bodych, Karolina Mikołajczyk i Sylwia Gawryszewska.

IMG 20170126 124427

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć również na Festiwalu Chórów w Szkole Podstawowej w Paprotni, gdzie zespół „Bemolki” zaprezentował sześć kolęd oraz dwie piosenki świąteczne z udziałem partii solowych w wykonaniu: Mai Chojnackiej, Sylwii Gawryszewskiej, Karoliny Mikołajczyk, Kingi Bodych, Wiktorii Kornackiej, Katarzyny Kulik, Wiktorii Kuźmińskiej, Natalii Gładysz, Weroniki Dąbrowskiej.