header.jpg

e Twinning - Europa w naszej klasie!

Utworzono: niedziela, 08, październik 2017

Od października nasza szkoła bierze po raz pierwszy udział w międzynarodowych projektach na platformie edukacyjnej eTwinning. Jest ona częścią unijnego programu pod patronatem Komisji Europejskiej, której celem jest umożliwienie współpracy pomiędzy szkołami z różnych krajów przy pomocy narzędzi informacyjno-komunikacyjnych.


Miło nam powiadomić, że uczniowie z klas IVd i IVe wezmą udział w pracach nad opowieścią tworzoną wspólnie przez najbliższe kilka miesięcy z rówieśnikami ze szkoły podstawowej w Stambule w Turcji oraz w pracach nad mapą "Siedmiu cudów świata w Twojej okolicy" w kooperatywie ze szkołami ze Słowacji i Włoch. Prace będą trwały do marca 2018 roku i odbędą się całkowicie w języku angielskim. Po stronie naszej szkoły za oba projekty odpowiedzialna jest pani Katarzyna Fiołek, po stronie tureckiej  - pani Hatice Ceren Cesur, po słowackiej - pani Daniela Hajrova, włoskiej - pani Elena Ferrari. "