header.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Utworzono: poniedziałek, 25, czerwiec 2018

tn DSC07537

W piątek 22 czerwca br. w hali sportowej odbyło się  zakończenie roku szkolnego. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Alicja Jachimczyk, która serdecznie powitała Wójta Gminy Teresin Pana Marka Olechowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.  Następnie dokonała podsumowania roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor  serdecznie podziękowała władzom Gminy Teresin  za wspieranie rozwoju naszej szkoły.

 

tn DSC07552

Wójt Gminy Pan Marek Olechowski wręczył stypendia uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Na ręce Pani dyrektor złożył publikację wydaną pod patronatem Muzeum Niepodległości w Warszawie. Album pochodzi z limitowanej edycji wydanej dla uczczenia stulecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Następnie zostały odczytane nazwiska uczniów wyróżniających sie w nauce i zachowaniu w klasach III-VII oraz w II gimnazjum. Podczas uroczystości głos zabrał  również przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Krzyżak.

tn DSC07538

Goście i Dyrektor Szkoły podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud, jaki włożyli w wychychowanie i nauczanie dzieci. Wszyscy życzyli uczniom zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Następnie uczniowie udali się do klas po świadectwa i nagrody książkowe oraz aby podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom za współny rok.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2018/2019!

Zobacz Galerię Zdjęć