header.jpg

Mazurek na 100-lecie Niepodległej

Utworzono: czwartek, 15, listopad 2018

Podsumowanie konkursu „Mazurek na 100-lecie Niepodległej”

dr DSC07990

Chcieliśmy, aby obchody tak wyjątkowej, bo setnej rocznicy odzyskania niepodległości, były w naszej szkole też wyjątkowe. Stąd pomysł na zorganizowanie Rodzinnego Konkursu Kulinarnego „Mazurek na 100-lecie Niepodległej”.

Zobacz film

dr DSC08015

Na konkurs wpłynęły 73 mazurki, pięknie udekorowane barwami i symbolami narodowymi. Jako organizatorzy, czyli wychowawcy i nauczyciele wspomagający klas II postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy przygotowali tak wspaniałe wypieki i przyłączyli się do słodkiego świętowania setnej rocznicy niepodległości. Jednak nie podjęliśmy się tak trudnego zadania jakim było wybranie najpiękniejszych wypieków. Dokonało tego jury pod przewodnictwem p. dyrektor Alicji Jachimczyk, które przyznało 7 nagród głównych, 15 wyróżnień i 51 nagród za udział w konkursie.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, Firmę BioPlanet z Leszna i Firmę Lamela z Łowicza.

Nagrody główne

 1. Ignacy Jakóbczak
 2. Milena Bogusz
 3. Michalina Guzik
 4. Liliana Karaś
 5. Antonina Gogół
 6. Maciej, Jaś i Kasia Ropelewscy
 7. Ania i Magdalena Krzysztofik

Wyróżnienia

 1. Anna Kulicka
 2. Maciej Warylak
 3. Zuzanna Popławska
 4. Wiktoria Szczypińska
 5. Ania Więsek
 6. Maksymilian Przygoda
 7. Maja Michalczyk
 8. Zuzanna Pałuba
 9. Mateusz Trzoch
 10. Mateusz Haber
 11. Martyna Kowalczyk
 12. Miłosz Ciuksza
 13. Marcelina Więsek
 14. Marcelina Zając
 15. Ania, Mateusz, Damian Pietrzyk

dr DSC07976

Nagrody za udział w konkursie

 1. Artur Klata
 2. Wiktoria Piątkowska
 3. Karol Milik
 4. Lena Pastuszka
 5. Mikołaj Krukowski
 6. Nikodem Łopata
 7. Jakub Pietz
 8. Filip Kuśmirek
 9. Bartosz Ślusarczyk
 10. Adam Kucharski
 11. Weronika Dobrzyńska
 12. Ola Koper
 13. Ola Dobaczewska
 14. Ania Mandes
 15. Ada Piasecka
 16. Julia Kołodziejak
 17. Adrian Włodarczyk
 18. Bartosz Dudziński
 19. Sara Wasilewska
 20. Iza Pisko
 21. Helena Tomaszewska
 22. Maja Siejka
 23. Igor Oszczak
 24. Konrad Żmuda
 25. Wiktoria Chudecka
 26. Michalina Karnowska
 27. Wiktor Izak
 28. Zosia Tomaszewska
 29. Maciej Skworoda
 30. Aleksandra Zielińska
 31. Martyna Bonat
 32. Zuzanna Semczuk
 33. Kinga Kowalczyk
 34. Ada Przybyłowska
 35. Dominika Kuźmińska
 36. Natalia Pisko
 37. Julia Dudek
 38. Bartosz Makowiecki
 39. Radosław Kucharski
 40. Mateusz Matela
 41. Amelia Klata
 42. Łukasz Kubis
 43. Jędrzej i Błażej Klepuszewscy
 44. Piotr i Maja Błaszkiewicz
 45. Patrycja i Gabrysia Szymańskie
 46. Damian, Dawid i Emilia Szczepaniak
 47. Oliwia i Natalia Zawadzkie
 48. Oliwia i Mateusz Zagajewscy
 49. Maja i Mikołaj Wierzbiccy
 50. Marysia i Ula Miazgowskie
 51. Jakub i Basia Banaszek

dr DSC07997

Składamy serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyłączyły się do świętowania w ten niecodzienny sposób. Tak wiele  wypieków świadczy o tym, że jesteście Państwo zaangażowani w życie naszej szkoły. Wszystkie mazurki oprócz tego, że wspaniale się prezentowały, były też bardzo smaczne, o czym mogą świadczyć uśmiechy i zachwyty dzieci podczas degustacji w klasach.

Zobacz  Galerię                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Z pozdrowieniami organizatorzy konkursu