header.jpg

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Utworzono: środa, 13, luty 2019

komIMG 6582

Dnia 23 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Szymanowie odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”. Konkurs ten z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko szkół z naszej gminy, ale także powiatu sochaczewskiego. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uzdolnionych muzycznie uczniów, którzy wszyscy wrócili z nagrodami i wyróżnieniami.

W kategorii soliści klas 1-3 I miejsce zajęła Julia Bochyńska, a II Julia Kołodziejak, natomiast w kategorii zespoły I miejsce zespół „Gwiazdeczki” w składzie: Marta Bednarz, Julia Bochyńska, Julia Kubisiak, Hanna Rudnicka, Zuzanna Szkop, Pola Kuciak, Maria Włodarczyk, Nikola Nowak, Martyna Żuczkowska, Julia Świat, Patrycja Zielska, Amelia Króliczak, Kinga Sitarska, Ola Dobaczewska, Anna Mandes.

komIMG 6599

 W kategorii soliści klas 4-6 II miejsce zajęła Joanna Zemła, a wyróżnienie otrzymała Dominika Kuźmińska, natomiast w kategorii zespoły I miejsce zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Katarzyna Rosa, Marta Chojnacka, Łucja Żochowska, Maria Miazgowska, Kalina Staszewska (pianino), Aleksander Klata (skrzypce)

W kategorii soliści klas 7-8 II miejsce zdobyła Julia Matczak, a III Urszula Żochowska. W kategorii zespoły I miejsce otrzymał zespół wokalny w składzie: Mateusz Gawor, Julia Matczak, Urszula Żochowska, Agata Ziemian.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!