header.jpg

Godziny dostępności

Utworzono: poniedziałek, 10, październik 2022

         Godziny dostępności nauczycieli:

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia, godzina

Budynek A / B

1

Kornacka Joanna

wtorek, 13.40-14.40

A

2

Koncewicz Małgorzata

wtorek, 13.30-14.30

A

3

Pąk Joanna

wtorek, 13.40-14.40

A

4

Bęzel  Bożena

Środa 15:00- 16:00

B

5

Buczek Maja

Wtorek 14.25 - 15.25

A

6

Chełchowska Olga

Środa 13.30- 14.30

B

7

Cudnik Joanna Czwartek 14.30 - 15.30 B

8

Ćwiklińska Renata

Środa 12.35-13.35

A

9

Daczko Tomasz

czwartek, 14:35 - 15:35 sala 9

B

10

Domańska Dorota

Środa 14.10 - 15.10

A

11

Fortuna Agnieszka

Środa 14.25 - 15.25

A

12

Frenkiel Monika

Poniedziałek 12.35-13.35

A

13

Gacka Agnieszka

Czwartek 14.30-15.30

hala

14

Gliwa Ewa

Środa 12.35 - 13.35

A

15

Głuchowska Hanna

Poniedziałek: 13.45 - 14.45

A

16

Jankowska Karina

Poniedziałek 13.30-14.30

A

17

Jaworska Agnieszka

Wtorek 13.30 - 14.30 sala17

B

18

Jędrzejewski Robert

środa, 13:30 - 14:30

B / s.11

19

Kalbarczyk-Gmurek Karolina

wtorek 12.00-13.00

A

20

Kantorska Klaudia

Środa 14.20-15.20

B / s. 5

21

Karaś Katarzyna

Czwartek 12.35- 13.35

A

22

Klata Małgorzata

Poniedziałek 12.40-13.40

A

23

Kłys Klaudia

Środa 15:00-16:00

A

24

Kołodziejak Renata

Środa 12.40-13.40

A

25

Kołodziejczyk Aneta

Środa 12.40 - 13.40

B

26

Kosińska Anna

Środa 12:45 - 13:45

A

27

Kosińska Maria

Wtorek 14.30 - 15.30 sala 18

B

28

Krawczyk Karolina

Wtorek 14:20 – 15:20

hala

29

Krawczyk Krystian

Środa 15:20 –16:20

hala

30

Krupa Grzegorz

Poniedziałek 16: 20 – 17:20

B

31

Kucińska Monika

Wtorek 12.35 - 13.35

A

32

Kwapisiewicz Bogdan

Środa 13:30 – 14:30

A

33

Liberadzka Honorata

Środa 12.35-13.35

A

34

Makowiecka Anna

Poniedziałek 14.35 - 15.35

A

35

Makowiecka Monika

Wtorek 12.50-13.50

A

36

Marczuk-Piotrowska Barbara

Czwartek 14.35 - 15.35

A

37

Mateusiak Paulina

Wtorek, 14.25-15.25

B, sala 7

38

Milanowska Wiesława

Piatek,12.35- 13.35

A

39

Mońka Marta

Środa 11.35-12.35

A

40

Nowacka Sylwia

Środa 15:20-16:20

hala

41

Odolczyk Jacek

Piątek, 14.30 - 15.30

B

42

Pałuba Beata

Środa, 15.30 - 16.30

B

43

Parzydeł Agnieszka

Środa 14:15 – 15:15

B

44

Pietz Marzena

Czwartek 13.30- 14.30

B/ sala13

45

Półtorak Ewa

Czwartek, 14.30- 15.30

A

46

Rachoń Krzysztof

Środa,13.30-14.30

hala

47

Radosz Agata

Czwartek, 12.40-13.40

A

48

Reszczyńska Martyna

Wtorek, 14:40 – 15:40

B

49

Rękawek Anna

Środa 14.40-15.40

B

50

Romanowska Teresa

Poniedziałek, 12:35-13:35

A

51

Różycka Joanna

Poniedziałek 15:30 – 16:30

A

52

Smółka – Rychlewska Agnieszka

Czwartek 12.45 - 13.45

A

53

Socha Piotr

Środa 12:30-13:30

B

54

Starus  Maciej

Środa 15:20-16:20

hala

55

Strzelec Renata

Wtorek 12.00-13.00

A

56

Sulikowska Paulina

Poniedziałek 15:30-16-30

A

57

Szczepanik Anna

Środa 13.40 - 14.40

B

58

Szczęsna Sara

Czwartek 12:35-13:35

B

59

Szlachetko Piotr

Poniedziałek 16.00 - 17.00

B

60

Tkaczenko Halina

Czwartek 12:35-13:35

A

61

Trela-Skupińska Anna

piątek 13:30 -14:30

B

62

Troszko Sandra

Poniedziałek 13:50-14:50

A

63

Turczyńska Hanna

Poniedziałek 14.40 - 15.40

B

64

Urbanek Anna

Poniedziałek 14.30 - 15.30

A

65

Urbanek Małgorzata

Środa 14.30 - 15.30

A

66

Walczak Aneta

Czwartek 12.40-13.40

A

67

Wojciechowska-Bargieł Monika

Czwartek 15:30-16.30

A

68

Wróblewska Edyta

Piątek 9.40 - 10.40

B

69

Załuska Barbara

Poniedziałek 13.30 - 14.30

A

70

Zawadzka-Sworek Monika

Wtorek 9.45 - 10.45

B

71

Zielska Kamila

Wtorek 14:30-15:30

A

72

Żurawska Joanna

Poniedziałek 15.30-16.30

B s.11