Osiągnięcia uczniów
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym
2012/2013
KLASY IV-VI
Konkursy przedmiotowe
Joanna Świerżewska
- finalistka konkursu informatycznego MiniLogia 11
- laureatka interdyscyplinarnego konkursu "Janusz Korczak - wielki przyjaciel dzieci"
Antoni Mechecki
- II miejsce w I Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT”
Olga Daczko
- I miejsce w I Powiatowym Konkursie Literackim na Opowiadanie Fantastyczne
Zofia Ziółkowska
- II miejsce w konkursie informatycznym dla uczniów szkół podstawowych na animację komputerową „Moja pasja” na szczeblu wojewódzkim
Osiągnięcia sportowe
Grupowo
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej chłopców
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej chłopców
- III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Pływaniu drużynowym dziewcząt
- III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Pływaniu drużynowym chłopców
- I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paprotni
Indywidualnie
Karol Zawadzki
- V miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Osiągnięcia artystyczne
Grupowo
- zespół szkolny – III miejsce w etapie powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu
Indywidualnie
Olga Daczko
- Srebrny Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii przemówienie
Paweł Żochowski
- Srebrny Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki w kategorii poezja
KLASY I-III
Urszula Żochowska
- nagroda Złoty Chodaczek w Sochaczewskim Festiwalu Piosenki „Chodaczek 2013”
- II miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej „ Do Re Mi”
- nagroda TALENT w IX Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko”
Zuzanna Śmigielska
- I miejsce w X finale Powiatowego Konkursu „Tę książkę warto przeczytać”
- finalistka Diecezjalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie moje słowa”
Natalia Donat
- Srebrny Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki (poezja)
- Brązowy Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki (poezja)
- III miejsce w X finale Powiatowego Konkursu „Tę książkę warto przeczytać”
Łucja Majcher
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej „ Do Re Mi”
- nagroda TALENT w IX Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko”
Mateusz Gawor
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej „ Do Re Mi”
- nagroda TALENT w IX Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko”
- Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki (poezja)
Igor Bonat
- Złoty Cyceron w Powiatowych Dniach Retoryki (poezja)
- Srebrny Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki (poezja)
Oliwia Michałowska
- nagroda w II Sochaczewskim Konkursie Plastycznym im. Władysława Ślewińskiego o zasięgu ogólnopolskim „Kwiaty Polskie na Mazowszu”
Jan Wyrzykowski
- Złoty Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki (przemówienie)
Robert Bargieł
- Brązowy Cyceron w Teresińskich Dniach Retoryki (przemówienie)
Wiktor Wojciechowski
- nagroda TALENT w IX Przeglądzie Sztuk Plastycznych „Tygiel”
Oleg Kowalczyk
- nagroda TALENT w IX Przeglądzie Sztuk Plastycznych „Tygiel”
Grupowo
- grupa teatralna – nagroda TALENT w IX Teresińskim Przeglądzie Twórczości Scenicznej „Mrowisko”