header.jpg

KIERMASZE ŚWIĄTECZNE W NASZEJ SZKOLE – PODSUMOWANIE !!! 

Utworzono: poniedziałek, 11, grudzień 2023

77848

Już od kilku lat w naszej szkole organizowane są Kiermasze Świąteczne, każdorazowo poprzedzane Rodzinnym Konkursem na Ozdobę Świąteczną. Z okazji Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy przygotowywane są piękne prace konkursowe oraz liczne, własnoręcznie wykonane przez organizatorów ozdoby. 

Dochód z kiermaszu przeznaczany jest na potrzeby uczniów naszej szkoły. Dodatkowo staramy się wspierać różne akcje charytatywne. Tak też było w przypadku zbiórki pieniędzy na leczenie jednej z mieszkanek gminy Teresin Mai Kapłon. 

Dotychczas z funduszy pozyskanych ze sprzedaży dekoracji i ozdób świątecznych, udało się zakupić: naklejki edukacyjne na schody, kolorowe dywany dla najmłodszych, maty do gier i zabaw, muzyczne zestawy do nauki melodii, rytmu i harmonii tzw. Bum Bum Rurki do budynku A i B, zabawki, klocki i materiały pomocnicze dla dzieci z zerówek oraz wielu rozmaitych gier edukacyjnych i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych podczas zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych. W budynku A pojawił się telebim, natomiast w budynku B doposażona została świetlica szkolna. Dochód z ostatniego kiermaszu, który odbył się wiosną bieżącego roku, umożliwił zorganizowanie kącika czytelniczego oraz kącika zabaw dla uczniów klas 1-3 na drugim piętrze. 

Podczas zbliżającego się Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się już 20 grudnia 2023 roku, będziemy starali się zebrać pieniądze, które wykorzystamy na potrzeby uczniów klas starszych. 

Wszystkim osobom zaangażowanym w tę wyjątkową akcję świąteczną serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Razem możemy więcej!!! 

ORGANIZATORZY 

Zapraszamy do fotorelacji: https://tiny.pl/c8n1r