header.jpg

Szkolny Kiermasz PODSUMOWANIE

Utworzono: środa, 03, styczeń 2024

IMG 4046

20 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za aktywny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Niezmiernie nam miło, że znowu byliście z nami. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i każde dobre słowo. Za waszą obecność na kiermaszu, ale także za wszelkie ozdoby przekazane na sprzedaż. Wszystko to sprawia, że co roku chce się nam podejmować wyzwanie, zorganizowania takiego przedsięwzięcia.

LINK do prezentacji podsumowującej KIERMASZ

Prace konkursowe wykonane przez pracowników szkoły, uczniów i ich rodziny oraz rękodzieło przygotowane przez organizatorów, współorganizatorów i osoby wspierające kiermasz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Dochód z kiermaszu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i wyniósł 12 826,80zł.

Powyższa kwota przeznaczona zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły. Tym razem skupimy się przede wszystkim na klasach starszych.

Organizatorzy Kiermaszu: Karolina Kalbarczyk-Gmurek, Anna Kosińska, Agnieszka Smółka-Rychlewska.

Współorganizatorzy: Dorota Domańska, Agnieszka Fortuna,  Beata Pałuba, Ewa Półtorak-Mijakowska, Aneta Walczak.

Już wkrótce na stronie internetowej szkoły pojawią się wyniki Rodzinnego Konkursu na Ozdobę Bożonarodzeniową!

Serdeczne podziękowania za dodatkowo przekazane na kiermasz ozdoby należą się:

Edycie Wróblewskiej i Justynie Bogusz - Organizatorom Szkolnego Konkursu Językowo-Kulinarnego “Plätzchen-niemieckie ciasteczka adwentowe”

Annie Makowieckiej, Teresie Romanowskiej, Barbarze Załuskiej - Organizatorom Konkursu na “Rodzinne Szopki Bożonarodzeniowe”

Pracownikom: Mai Buczek, Oldze Chełchowskiej, Annie Frąckiewicz, Klaudii Kłys, Karolinie Krawczyk, Monice Kuźnickiej, Jackowi Odolczykowi, Lucynie Rojewskiej, Annie Szczepanik, Marioli Śliwińskiej, Kamili Zielskiej

Rodzinom: Michaliny i Antoniego Łopacińskich, Dawida i Dominika Komendarków, Mikołaja Krukowskiego, Bartosza i Szymona Woźniaków

Mamy nadzieję, że wymieniłyśmy wszystkich.

Dziękujemy za wasze ogromne serca!

Choinki z tworzywa wykonano na Drukarce 3D. Choinki z materiału zostały uszyte za pomocą maszyn do szycia. Kiermasz uwieczniono korzystając z aparatu. Sprzęty pozyskano w ramach programu #Laboratoriaprzyszłości