header.jpg

Podsumowanie KIERMASZU

Utworzono: poniedziałek, 08, kwiecień 2024

IMG 20240326 083743

26 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Kiermasz Wielkanocny.  

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za aktywny udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu! Cieszymy się, że znowu byliście z nami! Dziękujemy za współpracę, za zaangażowanie i pomoc. Za piękne i oryginalne ozdoby przekazane na sprzedaż.  

Prace konkursowe wykonane przez pracowników szkoły, uczniów i ich rodziny oraz rękodzieło przygotowane przez organizatorów, współorganizatorów i osoby wspierające kiermasz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. 

Dochód z kiermaszu po raz kolejny bardzo pozytywnie nas zaskoczył i wyniósł 11797,10 zł. 

Powyższa kwota tradycyjnie przeznaczona zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły. Ponieważ poprzednio skupiliśmy się na klasach 0-3, a następnie 4-5, tym razem skoncentrujemy się na starszakach z budynku B. 

Dziękujemy serdecznie i już dzisiaj zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy!!! 

IMG 20240326 084835

Organizatorzy Kiermaszu: Karolina Kalbarczyk-Gmurek, Anna Kosińska, Agnieszka Smółka-Rychlewska. 

Współorganizatorzy: Dorota Domańska, Agnieszka Fortuna, Beata Pałuba, Ewa Półtorak-Mijakowska, Anna Frąckiewicz, Aneta Walczak. 

Już wkrótce na stronie internetowej szkoły pojawią się wyniki Rodzinnego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną! 

Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc oraz dodatkowo przekazane na kiermasz ozdoby należą się: 

Monice Frenkiel, Klaudii Kłys, Anecie Kołodziejczyk, Lucynie Rojewskiej, Joannie Szerment, Kamili Zielskiej, Joannie Żurawskiej, Monice Wojciechowskiej-Bargieł, a także uczniom klasy 4a oraz Zuzannie Kiepurze z klasy 2A. 

Szczególne podziękowania składamy panu Jackowi Odolczykowi. Przygotował on znaczną ilość różnorodnych zajączków oraz jajek wielkanocnych, wykorzystując w tym celu drukarkę 3D pozyskaną w ramach programu Laboratoria Przyszłości. 

Film oraz więcej zdjęć z kiermaszu dostępne na stronie Laboratoria Przyszłości SP TERESIN: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085737549111