header.jpg

Mistrzowski Teresin!!!

Utworzono: środa, 04, kwiecień 2018

112

         W tym roku nie ma mocnych na siatkarzy z naszej szkoły. Udowodnili to podczas powiatowych zawodów w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców.

 

         qq1

Dziewczęta wygrały wszystkie swoje spotkania w Janowie 5 marca. Nasze reprezentantki wygrały z uczennicami z Kozłowa Szlacheckiego, Żukowa oraz dwoma szkołami z  Sochaczewa nr 4 i  nr  3.

         Chłopcy walczyli 9 marca w Paprotni. Na drodze do zwycięstwa stanęli im uczniowie ze szkół w Kozłowie Biskupim i podobnie jak u dziewcząt dwie szkoły miejskie z Sochaczewa "trójka" i "czwórka".

         Nasi uczniowie nie mieli sobie równych gładko wygrywali każdy mecz. Przed nami kolejny etap rozgrywek w zawodach międzypowiatowych w Międzyborowie, które odbędą się po świętach.

Skład dziewcząt:

Kamionka Katarzyna, Szmidt Julia, Zawadzka Natalia, Zdanowska Karolina, Banaszek Wiktoria, Klata Amelia, Bogucka Karolina, Wielądek Natalia, Surmak Daria, Kalwarczyk Martyna.

Skład chłopców:

Białkowski Maciej, Bryński Wojciech, Dąbrowski Bartosz, Dmoch Jan, Feder Igor, Górnicki Jakub, Kamiński Kamil, Makowiecki Bartosz, Pietrzak Kacper, Stańkowski Tobiasz,

Naszym reprezentantom życzymy kolejnych sukcesów!!!