header.jpg

PODSUMOWANIE KONKURSU pt. „PORTRET NAUCZYCIELA”

Utworzono: wtorek, 05, listopad 2019

DSC09544

Dnia 23 października 2019r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego pt. „Portret Nauczyciela”. Przedsięwzięcie miało na celu  rozwijanie aktywnej twórczości plastycznej dzieci oraz kształtowanie pozytywnego  autorytetu nauczyciela i wychowawcy. Udział w konkursie dał szansę uczniom na tworzenie i odkrywanie własnych możliwości.  Prace wykonane przez dzieci przyczyniły się do stworzenia dekoracyjnej wystawy w szkole co  wszystkim pracownikom umiliło uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

DSC09554

W konkursie wzięło udział około 100  uczniów, jury wytypowało następujące nagrody:

Klasy 0-1

1 miejsce            Dominik Kuczyński

2 miejsce            Kasjan Kwiatkowski

3 miejsce            Maja Jarosińska

Wyróżnienia:     Natalia Reszka, Kalina Wiśniewska

 

Klasy 2-3

1 miejsce            Mateusz Beczek

2 miejsce            Emilia Karaś       

3 miejsce            Kamil Bylina

Wyróżnienia:     Marta Bednarz, Julia Zakrzewska

DSC09560

Klasy 4-5

1 miejsce            Magdalena Bielaczyc

2 miejsce            Marcelina Więsek

3 miejsce            Oliwia Matyska

Wyróżnienia:     Szymon Czajka, Lena Bargieł

IMG 20191023 083013

W związku z tym ,iż konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, a prace cechowały się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością , organizatorzy postanowili wytypować dodatkowo 11 wyróżnień, nagrody otrzymali:

Wanessa Pętlak, Julia Kuran, Karolina Kurkiewicz, Weronika Sahajdakiewicz, Lena Kosińska, Iga Kalinowska, Michał Łopuszyński, Kornelia Mańkowska, Michalina Wodzyńska, Marcelina Zając, Aleksandra Koper.

IMG 20191023 081843

Chciałybyśmy w imieniu swoim i dzieci podziękować sponsorom dzięki którym wszyscy uczniowie  biorący udział w konkursie zostali docenieni otrzymując prezent. Podziękowania składamy Pani Małgorzacie Winniarskiej, Pani Oldze Chechołowskiej, Pani Barbarze Brudnickiej, Pani Joannie Durzyńskiej "DB Schenker Poland" oraz Mariuszowi Jankowskiemu "MM-Bud" i zespołowi muzycznemu "Flesz".

IMG 20191023 083018

Na zakończenie serdecznie ukłony w kierunku  naszych małych i dużych Artystów za włożony wkład, zaangażowanie i serce w wykonaniu  pięknych portretów nauczycieli. Już dziś serdecznie zapraszamy do śledzenia kolejnej edycji konkursu w następnym roku szkolnym.

Organizatorzy:

Karina Jankowska

Iwona Rosa