header.jpg

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Podaruj Anioła”

Utworzono: wtorek, 21, styczeń 2020

anioły1

W grudniu ogłoszony został Konkurs Plastyczny „PODARUJ ANIOŁA” organizowany przez Szkolny Klub Wolontariusza „Serce-Sercu”.

anioły2

Założeniem tegorocznej edycja było przekazanie wykonanych prac przedstawiających anioły, chorym, samotnym i potrzebującym. I tym sposobem prace powędrowały do Domu Pomocy Społecznej im. Ks. Kardynała Józefa Glempa w Bramkach, Dziennego Domu Opieki "Senior-WIGOR" w Błoniu, Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żyrardowie, Klubu Seniora „Radosna Jesień” w Teresinie, podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”, Mai Kapłon, Stowarzyszenia MONAR - Centrum Pomocy Rodzinie w Oryszewie.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w klasach młodszych. Ogółem wpłynęło 100 aniołów, wykonanych różnymi formami i technikami. Wszystkie można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w holu głównym w budynku A.

Młodzi artyści wykazali się talentem, pomysłowością i kreatywnością, a także wielkim sercem.

anioły3

Nie było łatwo wybrać, komisja konkursowa miała poważny problem, aby z tych pięknych dzieł wyłonić najlepszych. Po dłuuugich obradach nagrodzono następujące osoby:

I miejsce – Adam Bielaczyc kl. 1a

II miejsce – Antonii Koncewicz kl. 2d

III miejsce – Adam Kwiatkowski kl. 1a

wyróżnienia otrzymali :

Zuzanna Szkop kl. 2b

Dagmara Staniaszek kl. 0a

Szymon Bednarski kl. 3a

 

Magdalena Bielaczyc, kl. 5a

Julia Pawłowska, kl. 8b

Radosław Bednarz, kl. 4b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Organizatorzy:

Beata Pałuba

 Karolina Krawczyk

 Sylwia Nowacka

Kamila Zielska