header.jpg

KARTKA DLA MEDYKA- DZIĘKUJEMY!

Utworzono: środa, 08, kwiecień 2020

Uczniowie naszej szkoły dołączyli do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka”.

mn GŁÓWNE

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, a w tym roku w związku ze stanem epidemii w naszym kraju to święto ma szczególny charakter.

 

Kartki i rysunki  są naszym wyrazem wdzięczności dla tych, którzy dzielnie stoją na pierwszej linii walki z niewidzialnym wrogiem.

mn ZDJĘCIE 2

Nasi uczniowie i tym razem nie zawiedli, tworząc przepiękne prace plastyczne swoim gestem powiedzieli „Dziękujemy!”.

 DZIĘKUJEMY – lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, salowym, całemu personelowi medycznemu za trud, za heroizm, za odwagę i zaangażowanie w ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Dziękujemy  za poczucie bezpieczeństwa w tym trudnym i nieprzewidywalnym czasie.

mn ZDJĘCIE 3a

Uczniowie wysłali także życzenia i podziękowania w formie pisemnej oto kilka  z nich:

Kartka dla medyka

 „Nazywam się Olek i chcę podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, laborantom oraz paniom salowym i tym, którzy pracują na szpitalnej kuchni za odwagę, odpowiedzialność i wielką pomoc dla chorych.  Bardzo dziękuję      Olek z rodziną”

„Szanowni Pracownicy służby zdrowia!
Dziękuję za to, że nie poddajecie się i próbujecie jak najlepiej radzić sobię z koronawirusem. Dla każdego jest to trudny okres, ale to Wam należy się największy szacunek. Przyjmujecie pacjentów z objawami COVID19 i opiekujecie się, obserwujecie ich. Zbliża się Wielkanoc, życzę Wam dużo zdrowia, siły i odpoczynku. Pozdrawiam!     Ola”

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii prac dzieci.

Organizatorzy:

Olga Chełchowska, Karina Jankowska, Karolina Krawczyk, Iwona Rosa