header.jpg

1 czerwca

Utworzono: piątek, 29, maj 2020

dziendz2020

Już w poniedziałek, 1 czerwca będziemy obchodzić Dzień Dziecka!    

    To święto nie tylko maluchów, ale wszystkich dzieci, a także dorosłych, którzy w oczach swoich rodziców nadal są małymi dziećmi. Dzień Dziecka często po brzegi wypełniony jest przeróżnymi atrakcjami, prezentami i najszczerszymi życzeniami. Dzień Dziecka ustanowiony został w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.

Co roku w naszej szkole Dzień Dziecka to też dzień sportu szkolnego.    W tym roku wygląda to inaczej, ale nie znaczy, że będzie gorzej. Na sportowo spędźcie czas z rodzeństwem i rodzicami, bawcie się, grajcie w różne gry, rywalizujcie ze sobą i cieszcie się tym co macie.

Heart Balloons

Życzymy Wam, aby nigdy nie opuściła Was odwaga,
gdy przyjdzie Wam porzucić swoje bezpieczne pozycje.
Życzymy Wam, abyście żyli w zgodzie z samymi sobą
i z własnym systemem wartości.
To wielkie szczęście być zadowolonym z tego,kim się jest.
Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze
i aby trwało jak najdłużej!

W dniu Waszego święta chcemy podarować Wam kawałeczek ziemi, abyście mogli wyhodować słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków, tych małych i dużych i z dziurką w środeczku, by rosły też na nim lody w różnym smaku   i świeże truskawki w czekoladowym fraku, ale nie możemy dać Wam tego, lecz możemy Wam życzyć wszystkiego dobrego!

           Dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy.

Ps.

Obejrzyjcie sobie filmiki o dzieciach, takich samych jak Wy, żyjących jednak w innych warunkach. A może będzie to dla Was refleksja? Pamiętajcie, że najważniejsze jest być, a nie mieć. Nieważne są prezenty, ale bycie razem. Nauczcie się doceniać rzeczy małe.

https://www.youtube.com/watch?v=lXXsAajTMw8

https://www.youtube.com/watch?v=L8wC6dvGTD0

https://www.youtube.com/watch?v=Xu4XH5qS2TA

Dzień Dziecka - WYDARZENIA ONLINE

 To co Was łączy, to uśmiech i to że wszyscy jesteście DZIEĆMI !