header.jpg

Podsumowanie kiermaszu

Utworzono: poniedziałek, 08, czerwiec 2020

kolaż 1

Kochani uczniowie, drodzy rodzice!
Rozpoczął się czerwiec, ostatni miesiąc nauki, a tym samym czas podsumowań. Mimo, że Koronawirus pokrzyżował plany związane ze „Szkolnym Kiermaszem Wielkanocnym” my pamiętamy Wasze ogromne zaangażowanie podczas „Szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego”.


Dochód z Kiermaszu, który odbył się w grudniu umożliwił zakup telewizora , który zawisnął w holu szkoły w budynku A. Dzięki temu dzieci, rodzice oraz nauczyciele mogą na bieżąco śledzić aktualności szkolne, konkursy, oraz informacje. Został zakupiony także stół do gry w piłkarzyki, znajdujący się w świetlicy szkolnej w budynku B, którego zadaniem jest umilenie czasu dzieciom czekającym na autobus lub zajęcia dodatkowe. Gwarantuje wspaniałą zabawę, która łączy i uczy zdrowej rywalizacji już od najmłodszych lat, oraz kosz do minikoszykówki. Wyposażona została również salka do zajęć z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej w nowy dywan, zegar oraz tarczę z rzutkami.

Pełni optymizmu patrzymy w przyszłość, mamy nadzieję że kolejnym Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy dojdzie do skutku, a Wy ponownie będziecie z nami.  

Organizatorzy i współorganizatorzy Kiermaszu Bożonarodzeniowego