header.jpg

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ I SUKCESÓW

Utworzono: wtorek, 23, czerwiec 2020

 23 06 20 1 2

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to rok wyjątkowy, ponieważ musieliśmy zmierzyć się z nowym dla nas wszystkich – uczniów, rodziców i nauczycieli – zdalnym nauczaniem.

W związku z pandemią koronawirusa i obostrzeniami sanitarnymi, po raz pierwszy w historii szkoły nie odbył się apel, podczas którego mogliśmy uhonorować uczniów, zdobywców laurów w różnego rodzaju konkursach, przeglądach i zawodach. Uczniowie pod bacznym okiem nauczycieli angażowali się w przygotowania do nich, czego efektem jest wiele nagród, dyplomów i gratulacji.

Podsumowując rok szkolny warto wspomnieć również o niezapomnianych wydarzeniach, wynikających z programu pracy szkoły, których nawet nie sposób wymienić. Wszystkie one jednak powodują, że szkoła nasza tętni życiem, a tym samym staje się miejscem rozwijania pasji i zainteresowań, kształtowania właściwych postaw oraz umiejętności społecznych. Cieszy nas ta aktywność oraz pozytywna energia, która uskrzydla!

II semestr roku szkolnego 2019/2020 przyniósł nam wiele sukcesów, każdy z nich był dla nas ważny, każdy zasłużony dla jego zdobywcy. Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczniom, dziękujemy również Nauczycielom, którzy wkładają w swoją pracę wiele serca. Doceniamy Wasz codzienny trud i zaangażowanie w życie szkolne.

Życzymy wszystkim, aby czas wakacji był czasem odpoczynku, nabierania sił do dalszej nauki i pracy.

23 06 20 1 1

Do zobaczenia 1 września!

 

W ramach podsumowania II semestru roku szkolnego 2019/2020 przedstawiamy nasze największe szkolne osiągnięcia:

https://www.youtube.com/watch?v=GUA2-emhmN8&feature=youtu.be