header.jpg

9 tysięcy 91 złotych i 97 groszy dla Mai !!!

Utworzono: czwartek, 19, grudzień 2019

DSC00293

17 grudnia odbyła się w naszej szkole aukcja charytatywna na rzecz Mai Kapłon. Akcja miała charakter licytacji przedmiotów ofiarowanych przez uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na ten szlachetny cel.

DSC00304

Odbyła się w dwóch grupach wiekowych (klasy 0-4) oraz (5-8). Aukcję w młodszej grupie poprowadziła uczennica klasy 6a Maja Nowakowska wspomagana przez Dominikę Kuźmińską z klasy 6d, w starszej natomiast nauczycielka języka polskiego Małgorzata Staniaszek. Całość koordynowała Rada Samorządu Uczniowskiego pod opieką pań Anny Szczepanik i Joanny Żurawskiej.

IMG 8703

Podczas licytacji zebrano łącznie 9 tysięcy 91 złotych i 97 groszy! 18 i 19 grudnia odbyła się także loteria fantowa. Zebraliśmy dodatkowo 1 508 zł, które przekazujemy mamie Mai.

  Warto dodać, że 8 grudnia nauczyciele naszej szkoły  kwestujący w Niepokalanowie na rzecz Majki Kapłon, uzbierali do puszek 16 tysięcy złotych.