header.jpg

Aktualności

Portret Nauczyciela

Utworzono: poniedziałek, 28, wrzesień 2020

portret naucz 2020

 

Zobacz regulamin konkursu

 

Międzynarodowy Dzień Niesłyszących

Utworzono: poniedziałek, 21, wrzesień 2020

dzien niesl 2020


Święto obchodzone od 1958 roku w ostatnią niedzielę września. Niedługo później dzień ten został rozszerzony do całego tygodnia. Celem obchodów jest zwrócenie uwagi polityków, władz i społeczeństwa na osiągnięcia osób głuchych oraz na problemy, z jakimi na co dzień się spotykają.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Niesłyszących

Sprzątanie świata

Utworzono: czwartek, 17, wrzesień 2020

Drodzy Uczniowie.

Jak co roku we wrześniu organizowane jest Sprzątanie świata. W tym roku Polskę sprzatamy w dniach 18-20 września pod hasłem: "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Niestety nie wybierzemy się tym razem aby wspólnie oczyścić okolicę. Jednak prosimy: nie rezygnujcie z tych działań!!!

Czytaj więcej: Sprzątanie świata

BohaterON w Twojej Szkole

Utworzono: wtorek, 15, wrzesień 2020

boh 2020 09

W roku szkolnym 2020/2021 nasza placówka po raz drugi przystąpi do akcji wysyłania kartek do Powstańców Warszawskich – BohaterON w Twojej Szkole.

Czytaj więcej: BohaterON w Twojej Szkole

Projekt programu wychowawczo-profilaktycznego

Utworzono: poniedziałek, 14, wrzesień 2020

 

PROJEKT

Program wychowawczo-profilaktyczny

 

Informacja dla rodziców

Utworzono: środa, 02, wrzesień 2020

 Zgodnie z nowym rozkładem jazdy, autobus szkolny nie będzie zatrzymywał się na przystanku „Teresin Bloki” przy al. XX-lecia. Zgodnie z ustawą, dowóz do szkoły w tym przypadku nie przysługuje, a w związku z pandemią Covid-19, ograniczona została liczba miejsc w autobusie.

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Utworzono: wtorek, 01, wrzesień 2020

Kochani Uczniowie!

Witam Was serdecznie po tak długiej nieobecności w szkole. Rozpoczynamy nowy rok szkolny w bardzo zmienionej rzeczywistości.

Nie mniej jednak życzę Wam, ażebyście nigdy nie przestali być spragnieni wiedzy, poznawania otaczających Was zjawisk. Życzę Wam jak najlepszych wyników w nauce, rozwijania zainteresowań i zdolności, a także pozytywnego nastawienia. Życzę Wam powodzenia i wiele zdrowia.

W swym postępowaniu pamiętajcie o słowach wypowiedzianych przez flamandzkiego pisarza i duchownego Phila Bosmansa „Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”i takiego bogactwa życzę Wam jak najwięcej.

W imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.

Dyrektor szkoły

Joanna Kornacka

Podkategorie