header.jpg

Aktualności

Podręczniki

Utworzono: poniedziałek, 22, lipiec 2019

Wszystkie podręczniki oraz ćwiczenia poza podręcznikiem do religii zapewnia szkoła.

Wykaz podręczników 2019/2020

Wykaz materiałów ćwiczeniowych 2019/2020

MISTRZ DOBRYCH MANIER 2018/2019

Utworzono: wtorek, 16, lipiec 2019

KATEGORIA KLAS I

DSC09065

 Sebastian Mucha, kl. I b

Czytaj więcej: MISTRZ DOBRYCH MANIER 2018/2019

Teresińskie gimnazjum przeszło do historii

Utworzono: wtorek, 16, lipiec 2019

155Ta gala wyglądała prawie tak jak zawsze. Było podniosłe wprowadzenie sztandaru gimnazjum, odśpiewanie hymnu narodowego, wręczenie nagród dla najlepszych uczniów i listów gratulacyjnych dla rodziców.

Czytaj więcej: Teresińskie gimnazjum przeszło do historii

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2019

mn DSC09337a

 W środę 19 czerwca br. w hali sportowej odbyło się  zakończenie roku szkolnego. 

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Utworzono: wtorek, 26, luty 2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

im. św. MAKSYMILIANA KOLBEGO W TERESINIE

   w  roku szkolnym 2018/2019

 

klasy I – VIII

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne

 

Samuel Kamiński - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr" dla kl. IV-VI;

Kamil Sztabert - I miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VII-VIII;

Julia Paluchowska - II miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VII-VIII;

Norbert Bajurski - III miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VII-VIII;

Radosław Kucharski - I miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VI;

Natalia Majewska - II miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VI;

Nina Ambroziak - III miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas VI;

Szymon Gliński - I miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas V;

Kinga Kowalczyk - II miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas V;

Julia Szafranek - III miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym "Maks 2019" w kategorii klas V;

 

Czytaj więcej: Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Równaj do najlepszych rok szkolny 2018/2019

Utworzono: wtorek, 18, czerwiec 2019

Klasa IVa  4,43

mn DSC09090

  1. Oliwia Zagajewska 5,45 wz
  2. Kuba Jaroszkiewicz 4,82 bdb
  3. Ewelina Johaniuk 4,82 bdb
  4. Lena Pawelec 4,82 bdb

    Czytaj więcej: Równaj do najlepszych rok szkolny 2018/2019

Wielki sukces Asi

Utworzono: poniedziałek, 10, czerwiec 2019

    20190606 130241a

17 maja nasza uczennica klasy 5b Joanna Zemła zdobyła pierwsze miejsce w etapie  powiatowym Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Sochaczewie.

Czytaj więcej: Wielki sukces Asi

Podkategorie