header.jpg

Komunikaty

List do Rodziców

Utworzono: wtorek, 13, listopad 2018

List Minister Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Zobacz

Jak wygląda wizyta u psychologa, psychiatry

Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017

Jak wygląda wizyta u psychiatry?

Lekarz podczas kilku pierwszych wizyt rozmawia z rodzicami dziecka i samym dzieckiem (zbiera tzw. wywiad osobisty i rodzinny) po to, aby ostatecznie rozpoznać problem dziecka. Podczas zbierania wywiadu osobistego będziecie Państwo pytani o rozwój Waszego dziecka od okresu ciąży do dnia dzisiejszego. Wywiad rodzinny dotyczy informacji na temat pozostałych członków najbliższej rodziny (stan zdrowia, zawód, wykształcenie itp.)

Czytaj więcej: Jak wygląda wizyta u psychologa, psychiatry

Gdzie szukać pomocy?

Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie

96-500 Sochaczew, ul. Piłsudskiego 51 (wejście od ul. Głowackiego)

Tel./ Faks 046 862 52 19         adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Czynna w godzinach 8.00 — 18.00

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna obejmuje swą opieką dzieci i młodzież z terenu powiatu sochaczewskiego. Jest poradnią publiczną — nasze usługi są nieodpłatne, a korzystanie z nich jest dobrowolne. W placówce jest zatrudniony zespół doświadczonych specjalistów — psychologów, pedagogów, logopedów. Oferujemy rożne formy pomocy dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Pod naszą opieką są dzieci od okresu niemowlęcego do ukończenia edukacji.

Czytaj więcej: Gdzie szukać pomocy?